Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Умно" Типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    "Умно" Типо

    Колеги, да ви се похваля, типото ми е много "умно". Уточнявам, че нищо не съм пипал последните... 10 месеца по него. Та днес сутринта самичко мина на мили в час. И километража, и скоростомера мерят в мили. Луда работа, но е адски дразнещо, защото постоянно умножавам по 1,6. Търсих във форума, но няма нищо конкретно за този проблем.
    - '06 FIAT Grande Punto 1.9 Multijet 130ps -

    #2
    внимавай да не си обърне волана само, че после няма продаване
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Да, тогава ще създаде английска атмосфера напълно! Само че това не ми решава проблема.
      - '06 FIAT Grande Punto 1.9 Multijet 130ps -

      Коментар


        #4
        По някакъв начин се прави с бутоните на таблото това обръщане и преди е разискван този проблем, но как се обръща от мили в км. до сега май никой не е открил. http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...r=asc&start=15 Така като гледам от темата Петров се е сблъсквал с проблема, 4-5 пост на 2-ра страница е, ако искаш пиши му лично може и да ти даде решение.
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар


          #5
          Благодаря, колега, изчетох темата, но наистина никой няма отговор на този проблем.
          - '06 FIAT Grande Punto 1.9 Multijet 130ps -

          Коментар


            #6
            Хо-хо-хо, ЧНГ! По този случай типото реши само да мине в километри в час пред очите ми тази сутрин Yellow_Flash_Colorz_PDT_10 Сега като видя 50 на таблото и се стяскам Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 (преди -> 50 мили = 80км/ч)
            - '06 FIAT Grande Punto 1.9 Multijet 130ps -

            Коментар


              #7
              Колега ама и на теб не ти е лесно.Еx тези италиански коли. :D
              FIAT BRAVO 1,6 16V 103ps ''97''г.

              Коментар

              Working...
              X