Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Реле за стъклата на Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Реле за стъклата на Браво

    Колеги , я дайде по един съвет !Питането ми е дали може на браво 1.6 да се направят стъклата , като задържиш копчето малко по-дълго да се вдигат сами , без да държиш копчето докато се вдигне джама , както е примерно на JTD-то ?Мерси предварително!

    #2
    ММ то и на мареата е така. Много готина опция. Само с реле няма да стане трябва ти модул за управление на ел стъклата с комфорт функция мисля че се наричаше.
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    Коментар


      #3
      на браво и брава жтд се вдига само лявото стъкло.

      Коментар


        #4
        Пък на Мареа се вдигат и двете предни така.Дори пасажерското я има тая екстра, а нямам комфорт модул.
        '01 Fiat Marea HLX Weekend JTD 110
        '01 Citroen Xsara Break 1.6i 16V 109 hp

        Коментар


          #5
          А точно това искам и двете стъкла да ми се вдигат само , като задържа копчетата.Ако някой ми каже точко как става .... схема или други работи ще съм му много благодарен!

          Коментар


            #6
            Схема на стъклата веднага ти вадя, но те се управляват от малък комп., който така си е програмиран. Демек трябва да го препрограмираш. Иначе с допълнително реле за време може би ще стане нещо.

            Коментар


              #7
              Може ако ключалката го позволява - това е при мареи HLX и вземеш модул от тях.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...ghlight=тук съм направил нещо подобно.

              Коментар


                #8
                Значи , няма да е много лесно .... отказвам се от "умнатами" идея !Мерси все пак.

                Коментар


                  #9
                  Не се отказвай де, защо пък да не си първия с такова ? А и все още Rokambol не се е включил в темата, надявам се че има свежа идея.

                  Коментар


                    #10
                    Моята Мареа е HLX и със задържане и отпускане се вдига само шофьорския джам, пасажерския се държи, докато се затвори. Всякакви други варианти са по-скоро подобрявания в текущата схема.
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар

                    Working...
                    X