Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

GPS навигация

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Лично аз ползвам за търсене на адреси и навигация из града гармина с катрата на Петър и немога да се съглася че Игото е най добро то е добро но картата му е много зле в моя град има 3 улици а това че не е 3д и с ТомТом съм се справил два пъти да си дойда от Германия тогава нямах гармин или игото.
    Обичам си работата.

    Коментар


      #32
      грешишПлевен присъства с подробна карта (2008.04 TeleAtlas)
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #33
        kazan написа:
        Колеги не се залъгвайте ... Гармин е марката ... а за картата която е в магазина за България си струват 139-те лева !!! Всички други карти си имат чалъм ...
        ако мислиш че картата на Събин OFRM Геотрейд няма чалъм, жестоко се лъжеш :D
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #34
          Sev написа:
          kazan написа:
          Колеги не се залъгвайте ... Гармин е марката ... а за картата която е в магазина за България си струват 139-те лева !!! Всички други карти си имат чалъм ...
          ако мислиш че картата на Събин OFRM Геотрейд няма чалъм, жестоко се лъжеш :D
          Съвсем е възможно ... аз хванах цаката как става и съм далеч от мисълта че същата цака се прилага и за БГ картата но поне за това нека да сме коректни ... даваме паричките и това е ... все пак някои се е потрудил за нещо ....
          Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

          Коментар


            #35
            Ами който е ползвал iGO-то се е убедил До сега не познавам човек който го е ползвал и после се е върнал на ГарминXT или Кю. Само погледнете преди колко години са правени ...За картата - всеки си преценява. Между другото погледнах в последната карта покритието на Стара Загора и Плевен. Стара Загора е покрита с търсене до адрес а Плевен - до улица. Не знам колегите какво са гледали ...За последн път ще дам съвет да се вземе нещо на което може да се пуснат повечето навигации и всеки да си реши кое му харесва.А не да се набута за Нуви760 поне 600-700 лева + карта за БГ за 140 лева. А ако реши да отскочи до Гърция - още поне 400 лева.И после да се чуди на кого да я продава. ( Ако това е изгодно - здраве му кажи )За сравнение ще кажа че GeoVision 450 го купих за 450 лева с последната карта на България включваща подробни карти на на 52 града + всички европейски страни.До сега съм купил от колегата от форума Амадеус 5 навигации Престижио - 3 броя 430 и 2 броя 450 и за мои приятели и до сега никой не се е оплакъл.

            Коментар


              #36
              Колега единствените пари за карта са за картата на БГ която се обновява на няколко месеца .... всичко останало си има чалъм !!! Както казах аз съм с най новата за сега карта на Европа без да дам и една стотинка .. както и с невероятна карта на Гърция която е пробвана преди седмица и е перфекрна и адски подробна!!! И двете са напълно работещо рутиращи!!! И най вече Гръцката !!!!!
              Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

              Коментар


                #37
                Айде и аз да се включа тук с един въпрос тормоз Ползвам Гармин 4.10 на Нокиа Н95 с онази карта на офроуд България и съм що годе доволен с изключение на това, че например масово градовете в България не ми излизат при търсене... пример: намирам Созопол и ул. Одеса, но ако се опитам с въвеждане на текст да намеря Ловеч или Самоков открива дедовия. Ако съм наблизо в района ги открива близки градове, но при текстово търсене в картата не успява. И докато при индекс показател "С" Свищов и Самоков не ги открива, тъпата карта ми вади предполагам някакво село край София - Световрачене. Направо свят да ти се завие :DВсякакви идеи са добре дошли в темата и предложения за нови картина ЛС :D

                Fiat Bravo T-Jet 120

                Коментар


                  #38
                  отиваш на търсене на град, а не на адреси там ще ти ги намериявно няма подробни карти на тези градове, затова не ги намира в обикновеното търсене
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #39
                    Sev написа:
                    отиваш на търсене на град, а не на адреси там ще ти ги намериявно няма подробни карти на тези градове, затова не ги намира в обикновеното търсене
                    Колегата е прав ... от версия 4.10 до версия 4.60 ... няма да ти кажа каква е разликата ... аз се шашнах само за Варна от версия 4.40 до 4.60 какво са направили като ново ... какато остава за 5 версии по надолу .. така че колега ... намери си новата версия ... ама за телефон още не знам как стоят нещата ама звучи интересно ... така за спешни интересни случки мисля че е доста полезно ... аз съм на принципа всичко да е в едно ..телефон .. фото .. навигация ... мп3 .. радио да има ... перфектния телефон ... няма да носиш 100 неща ... и за сега май чакаме нокиа н96 ... аз съм фен на сони ериксон ама може и да се замисля
                    Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

                    Коментар


                      #40
                      при колегата 4.10 e версията на програмата, а не на картатаиначе картата и за телефон и за Nuvi е една и съща
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар


                        #41
                        Sev, мерси за отговора. За съжаление обаче не помага, защото като отида на Градове и пущинята се търси градове и обекти, които локализира като Near Current Location и не ми дава да търся из самата карта

                        Fiat Bravo T-Jet 120

                        Коментар


                          #42
                          Sev написа:
                          при колегата 4.10 e версията на програмата, а не на картатаиначе картата и за телефон и за Nuvi е една и съща
                          Брейййй до къде стигнахме с тези телефони ТЦТЦТЦТЦ
                          Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

                          Коментар


                            #43
                            BolgAryan написа:
                            Sev, мерси за отговора. За съжаление обаче не помага, защото като отида на Градове и пущинята се търси градове и обекти, които локализира като Near Current Location и не ми дава да търся из самата карта
                            сложи си по-новата версия - 5 http://www.all4smartphone.com/forum/...hp?t=34036аз съм с нея, и долу има "SPELL" - там може да напишеш каквото си искашне помня при 4 дали беше така
                            2015 Renault Megane Expression GT
                            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                            Всичко за FIAT Bravo 2007

                            Коментар


                              #44
                              kazan написа:
                              Sev написа:
                              отиваш на търсене на град, а не на адреси там ще ти ги намериявно няма подробни карти на тези градове, затова не ги намира в обикновеното търсене
                              Колегата е прав ... от версия 4.10 до версия 4.60 ... няма да ти кажа каква е разликата ... аз се шашнах само за Варна от версия 4.40 до 4.60 какво са направили като ново ... какато остава за 5 версии по надолу .. така че колега ... намери си новата версия ... ама за телефон още не знам как стоят нещата ама звучи интересно ... така за спешни интересни случки мисля че е доста полезно ... аз съм на принципа всичко да е в едно ..телефон .. фото .. навигация ... мп3 .. радио да има ... перфектния телефон ... няма да носиш 100 неща ... и за сега май чакаме нокиа н96 ... аз съм фен на сони ериксон ама може и да се замисля
                              Не си купувай Н96 на нищо не отстъпва например на Н82. Аз съм ги имал всичките ( с н96 само съм работил няколко дена ) и мога да ти кажа, че изобщо не си оправдава парите... Сега ползвам Н82 и съм много по-доволен - същите спесификации, без тв тунера, който Н96 има, но за сметка на това е с ксенон светкавица, а Н96 е с две лед светкавици, което е смешно за ценовия му клас... Н82 сега можеш да намериш на 660 лв, а Н96 на 1260 почти двойно и не си заслужава. Разгледай по магазините и ще се убедиш сам.Относно темата аз ползвам Гармин ХТ с картата на офроад и съм много доволен. И пак зависи коя версия на картата ползвате. Преди месец и нещо в алл4смарт пуснах тема, който иска да му я пратя на мейл, защото нямах намерението да пускам линк към нея...
                              www.CarProfi-BG.com
                              Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                              Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                              Най-атрактивните цени в София!

                              Коментар


                                #45
                                Sev написа:
                                грешишПлевен присъства с подробна карта (2008.04 TeleAtlas)
                                Днес сложих иго 8 с тази карта която каза и наистина плевен е добре с улиците като цяло игото това и иго6 ми работят по бързо на покета от гармина. Но засега си оставям и том том и иго6 и гармина на покета.Благодаря за инфото колега.
                                Обичам си работата.

                                Коментар

                                Working...
                                X