Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

GPS навигация

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    krasio_79bs написа:
    ArdeaEgretta написа:
    Аха.... е, аз нямам нищо общо с IGO, но да споделя че освен вас и други хора са доста недоволни от тези карти.
    Не е вярно.Много съм си доволен дори.И то не само от картите,ами и от самият софт на Иго Примо.Вчера си обнових и картата на Турция с последната на basarsoft и вече ми прави изчисления на маршрута през КПП Малко Търново.
    Супер
    Fiat Bravo 1.6 16v `99г.
    Suzuki Vitara 2.0V6
    Ако не живееш на ръба, заемаш прекалено много място!

    Коментар


      Здравейте имам нужда от съвет.Преди известно време се сдобих с навигация,модела е Goclever Navio 500 plus с Windows CE 6.0 800*600програмата е Mireo viaGPS 3,1 Black edition.Та мисълта ми е кой софтуер да сложа или да се кракне стария. Благодаря предварително.
      Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

      Коментар


        Shadowandust написа:
        Здравейте имам нужда от съвет.Преди известно време се сдобих с навигация,модела е Goclever Navio 500 plus с Windows CE 6.0 800*600програмата е Mireo viaGPS 3,1 Black edition.Та мисълта ми е кой софтуер да сложа или да се кракне стария. Благодаря предварително.
        Примо 2 пасва идеално на тая машинка.Слагал съм на 3-4 от този модел.Цялото "кракване" се състои в поставяне на папка със софта на Иго на Сд карта в навигацията и указване на пътя до старт бутона.
        FIAT FORUM BULGARIA
        Ракията е над политиката

        Видео от Италфест 2011

        Коментар


          Благодаря за отговора,а от къде мога да намеря такъв софтуер.Може на лични.
          Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

          Коментар


            krasio_79bs написа:
            Shadowandust написа:
            Здравейте имам нужда от съвет.Преди известно време се сдобих с навигация,модела е Goclever Navio 500 plus с Windows CE 6.0 800*600програмата е Mireo viaGPS 3,1 Black edition.Та мисълта ми е кой софтуер да сложа или да се кракне стария. Благодаря предварително.
            Примо 2 пасва идеално на тая машинка.Слагал съм на 3-4 от този модел.Цялото "кракване" се състои в поставяне на папка със софта на Иго на Сд карта в навигацията и указване на пътя до старт бутона.
            Благодаря колега,пасна си идеално,утре ще пробвам и в движение с колата.Ще черпя живот и здраве.
            Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

            Коментар


              Остава и да споделиш как се държи в движение. Ако ти потрябват карти и на други държави пиши на ЛС.
              FIAT FORUM BULGARIA
              Ракията е над политиката

              Видео от Италфест 2011

              Коментар


                krasio_79bs написа:
                Остава и да споделиш как се държи в движение. Ако ти потрябват карти и на други държави пиши на ЛС.
                Идеално се държи,минах около 40км. Няма проблеми,устройствотоработи идеално,даже си работи една идея по добре.
                Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

                Коментар


                  Навигацията е Goclever Navio 500 от известно време забива/в ъгъла за връзка сателитчетата стават сиви демек ги няма а до тях пише "Авто откриване на сателити", ако чукна върху тях влизам присамите сателити и там са зелени значи ги има/нищо друго не работи освен ресет бутончето отзад.Някви идеи?
                  Аз знам, че нищо не знам, но има хора и това не знаят.
                  Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

                  Коментар


                    Коя сборка ти бях пращал?Със скин Dimka ли е?
                    FIAT FORUM BULGARIA
                    Ракията е над политиката

                    Видео от Италфест 2011

                    Коментар


                      Мисля ,че точно такова беше името Димка
                      Аз знам, че нищо не знам, но има хора и това не знаят.
                      Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

                      Коментар


                        marea-ta написа:
                        Мисля ,че точно такова беше името Димка
                        Ще ти пратя една друга сборка да я пробваш.
                        FIAT FORUM BULGARIA
                        Ракията е над политиката

                        Видео от Италфест 2011

                        Коментар


                          Молба към колегите които желаят помощ с някаква навигация.Постарайте се, ако е удобно да осигурите видео или аудио връзка по скайп. По удобно е и по бързо стават нещата.
                          FIAT FORUM BULGARIA
                          Ракията е над политиката

                          Видео от Италфест 2011

                          Коментар


                            Доста по-удобно и отново благодаря за помощта. Остава да почерпя.
                            Аз знам, че нищо не знам, но има хора и това не знаят.
                            Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

                            Коментар


                              най-накраяhttp://www.androidbg.com/forum/topic...roid-v149.html
                              2015 Renault Megane Expression GT
                              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                              Всичко за FIAT Bravo 2007

                              Коментар


                                Излязоха новите карти на Навтек за България(Igo primo и Igo 8.3)Bulgaria_83_NQ_2012.Q3_121103
                                FIAT FORUM BULGARIA
                                Ракията е над политиката

                                Видео от Италфест 2011

                                Коментар

                                Working...
                                X