Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем с рс на brava

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ами може и да е по-никъкмакар че колите ни са доста старички вечекогато производителя ги тества си има някакви нормида речем 2 човека, 50 килограма багаж, 20 литра гориво, няколко светофара и т.н.а тук понякога човек като е сам , без багаж и не хване някое голямо задръстваненапример на баща ми Астара-та винаги дава по-малък разход от каталожнияза Фиат-а още не знамно първия път при около 100 км/ч извън града (Бургас и обратно с багаж и 4 човека) ми даде 5,5 - 6
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #17
      sev написа:
      ами може и да е по-никъкмакар че колите ни са доста старички вечекогато производителя ги тества си има някакви нормида речем 2 човека, 50 килограма багаж, 20 литра гориво, няколко светофара и т.н.а тук понякога човек като е сам , без багаж и не хване някое голямо задръстваненапример на баща ми Астара-та винаги дава по-малък разход от каталожнияза Фиат-а още не знамно първия път при около 100 км/ч извън града (Бургас и обратно с багаж и 4 човека) ми даде 5,5 - 6
      Колегата е абсолютно прав! Засичал съм Типото на бензин с 2 ма души и пенсионерско каране - 90-100 ми сваляше под 5/100 лятото.
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар

      Working...
      X