Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Касетофон Fiat Bravo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Касетофон Fiat Bravo

    Взех си Fiat Bravo, но касетофона "фабричния" е изваден а кабелите към който трябва да се върже са със срязани букси . И сега имам касетофон и някакви кабели и незнам нито кой за какво е нито как да ги вържа. И сам посмъртно не мога да се оправя и да вържа касетофона. Всяка помощ ще ми е от полза
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
    -------------------------------------
    1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

    #2
    върви в някой сервиз да ти го монтират, или на някоя среща колега да ти го върже
    Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
    Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

    Коментар


      #3
      Няма ли някъде в интернет схеми как става номера? В сервиз ми искат 20 лева. Не че съм циция и най вероятно накрая ще отида де но мисля че мога и сам.
      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
      -------------------------------------
      1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

      Коментар


        #4
        ми дай снимки де, дай снимки, букси ще намериш от някоя морга да речем, и кабелите все ще ги уцелим кой с кой цвят да е, ако има разлики. снимай касетофона, и срязаните кабели. е=аааа го до го е=а 5 жици пък да не можем да вържем.... само да не са сичките черни като на алармата

        Коментар


          #5
          Утре вечер ще снимам касетофона и кабелите и ще кача снимките :DРедактирано:----> Пичагите в автокъщата са изтръгнали евробуксата.... и като порових по дълбоко навътре, видя кабела къде е и всяка жичка е изолирана за да не даде на късно. Сега трябва да взема и да направя една букса и ще заработи.... . Смятам проблема за решен
          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
          -------------------------------------
          1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

          Коментар

          Working...
          X