Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КСЕНОН ..колеги съвет за тази марка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    КСЕНОН ..колеги съвет за тази марка

    Привет колеги, бих желал да ме ориентирате за избора ми на КСЕНОН.. http://hid-bg.com/ В момента от тази фирма (линка) ги продават за 160 + лв монтаж. как ви се вижда цената и качеството да скачам ли. Обаждах се на монтажиста, каза ми, че ги монтират без релета. Това добре ли е или не. Монтажиста ми каза, че на неговия Опел ксенона е без релета. Все пак изчетох доста и не открих еднозначно и професионално мнение ЗА или ПРОТИВ релетата за ксенона.
    Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
    Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

    #2
    много често при вкючване на консуматори има спад на напрежениетои ксенона почти незабележимо премигвакоето се отразява зле на живота мупри теб може да го няма този ефект, но преди да ги сложиш не се знае; това също зависи и от самите баластиза самия ксенон нищо не може да се кажено в този ценови диапазон, качество е еднаквослагай ги без да мислиши без релета да е, ако го има проблема ще се появи в гаранционния период :D
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      сега им четох сайтагаранцията им е пътен майтаппроизводителя не давал гарация на крушките...3 месеца на крушките и 6 на баластите е малкомакар че наистина дефектите се появяват в началотообаче сега е лято и я караш до есента 20 часа на фарове я не (ако не караш с фарове и през деня)
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        супер, мн мерси колега...ще скачам. Живот и здраве в Петък , посел директни тръгвам към морето НЕ карам през деня с пуснати фарове, но ще го направя по време на гаранционния период, който май е 1 година, поне така ми казах монтажиста. Ще пиша мнение, дано нямам проблеми поради липсата на тия релета. Дали обаче може да с епосатвят допълнително ако има проблем
        Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
        Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

        Коментар

        Working...
        X