Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Marea губи мигачи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Marea губи мигачи

    Колата е мареа тд100 и започва да прави едни майтапи изчезват мигачите и аварийните. Предимно става след като е карана... Приемно отивам на центъра върша си работата качвам се йок няма мигачи и аварийни. Смених копчето за аварийни същото бушона същото даже и релето (ако това е при бушоните в купето наг горе завряно)И хоп след време или по скоро на другото спиране се появят. Така ми прави и климатика междудругото (зареден е ). Някой модул ли е някой да има на представа с такъв проблем... Другото което виждам е на контакт и запалена кола ми светят много леко копчето за аварийните, едвам мъждука не помня така ли беше..
    Последна редакция от fifo td 100; 03.09.2023, 15:56.

    #2
    Здрасти,
    може да провериш за маса, утечка или окъсяване. Също може да има и нагоряло някъде.
    Гледам в аутодата за 1,6 бензин окабеляването, че за ТД100 няма подобна, но ако е сходна или същата няма модули.
    Масата я дават в краката около предпазителите на водача.

    Click image for larger version

Name:	МАса  вътре в кракаката на шофьора.jpg
Views:	91
Size:	184,5 KB
ID:	2760208 Click image for larger version

Name:	МАса 1.jpg
Views:	78
Size:	243,1 KB
ID:	2760209
    Fiat BRAVA 1.6/16v103Hp EL(LPG Lovato)- XII.1997 182А4.000- Аудио система
    Мразя чалгата повече и от политиците. Поправено.Комунизмът ще отстоява своите основи по един или друг начин.Оправия-няма!

    Коментар


      #3
      pl4 8rp написа: Преглед на мнението
      Здрасти,
      може да провериш за маса, утечка или окъсяване. Също може да има и нагоряло някъде.
      Гледам в аутодата за 1,6 бензин окабеляването, че за ТД100 няма подобна, но ако е сходна или същата няма модули.
      Масата я дават в краката около предпазителите на водача.

      Click image for larger version

Name:	МАса  вътре в кракаката на шофьора.jpg
Views:	91
Size:	184,5 KB
ID:	2760208 Click image for larger version

Name:	МАса 1.jpg
Views:	78
Size:	243,1 KB
ID:	2760209
      Всъщност когато бяха ми се скапани ел стъклата ходих на майстор специалист автоелектроника понеже беше пак така завъртяно проблема. В смисъл ток има до машинките стъклата не тръгват двама се мъчиха нищо не става. И той за 15 минути разбра къде е проблема, каза че понеже съм с климатроник и всичката електроника минава през някакъв модул под жабката датчици за температури сензори и прочие и на този модул има натрупан много окис и не пуска ток достатъчен за ел стъклата.

      Коментар

      Working...
      X