Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся хитрост за Bluetooth към радиото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся хитрост за Bluetooth към радиото

    Здравейте, колеги,

    Както обикновено, търся някакъв съвет, за да си оправя нещо сам по Фиата. Става въпрос за Браво, 2011 г.
    Радиото ми е от най-обикновените, няма USB или друг изход. Бях успял да си изведа AUX, ама те телефоните вече нямат за такъв жак и това отпадна. Сега търся някакъв начин да свържа телефона и радиото, за да си слушам музика по пътя (благодарение на форума успях да си сменя колконките). Колата почти не хваща радио извънградско, а трансмитера пращи, бучи, не е особена наслада.
    Купих си от братята китайци тази джаджа долу, но изобщо не тръгна. Мога да изпратя снимки как се мъчих да я свържа - на зеленото и синьото, само на синьото - нищо.

    Някой знае ли работеща идея за моя случай, но май много не искам да слагам мултимедия - обичам си колата както фамилия Аниели са я замислили ?

    #2
    Ами свържи това към аукса който си извел преди това и всичко ще е ок.

    И захранване отделно му пусни,ако няма отделно - 12в заедно с червения кабел масата е ширмовката на кабела към буксите.
    Последна редакция от MEMO; 22.11.2023, 13:11.

    Коментар


      #3


      И захранване отделно му пусни,ако няма отделно - 12в заедно с червения кабел масата е ширмовката на кабела към буксите.

      Коментар


        #4
        Може да си вземеш радио модул за запалката с блутут.

        Коментар


          #5
          Бях си взел Блутут към AUX и за слушане на музика бях доволен. Беше на батерия но го зареждах с кабел от запалката.
          FIAT Nuova Punto 1.2 8V
          FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
          ...and justice for all

          Коментар

          Working...
          X