Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Халогени на Фиат Пунто II

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Халогени на Фиат Пунто II

    Click image for larger version

Name:	0-02-05-b507a74b73df2ce1bb645765ceb601a7d0c9dc75deb7dabc6a7bc5cf7cdf57a4_cc3f2a8469622ed5.jpg
Views:	178
Size:	565,3 KB
ID:	2759580 Колата е с три броя светлини на фар- халогени, къси и дълги с габарити. Халогените са разположени най- отвън, свързани са с букса, имат крушки, но никога не са светели. На таблото няма ключ за тях, има една празна позиция до фара за мъгла. Ако фабрично не са предвидени халогени, защо тогава присъстват, като аксесоар и има ли възможност за монтиране на бутон на тази позиция, която е оставена празна, след като халогените са включени с букса към системата на осветлението. Благодаря за отговорите!
    Fiat Punto 1.9 JTD II 188/188FL

    #2
    Реално там или нямаш крушка в третата позиция на фара (иначе трябва да има бутон) Или просто фаровете не са оригиналните и са сложени такива с крушки , които оборудването на колата на поддържа . Имах пунто с такива фарове и се пускаха точно от там дето ти липсва копчето .

    Коментар


      #3
      Струва ми се че само бутон няма как да се монтира - трябва да се подмени панелчето (в момента е ОЕМ 735287466) с такова което има бутона (ОЕМ 735268025), но дали останалите компоненти - окабеляване, реле и т.н. са монтирани нямам представа.
      ::::: Fiat Punto 1.2 ELX 188A4.000 :::::
      ::::: Subaru Impreza III Hatchback 2.0R-MT EJ204 :::::
      ::::: (ex) Lancia Dedra 1.8 16V LS SW 182A2.000 :::::

      Коментар


        #4
        Италианците по принцип окабеляват за всички системи.Би трябвало и за халогените да има букса,просто провери самия панел
        198mjet Bravo

        Коментар


          #5
          Да и аз така знам, виж дали ще намериш схема и там ще са описани релетата и ще можеш да провериш дали го има, иначе сваляш панела и ще видиш дали има изведени кабели.

          Коментар

          Working...
          X