Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Croma canbus

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Croma canbus

    Здравейте, имам фиат крома 1.9 120 2008г. Сложих китайска медия андроид 10.1 инча , след това поръчах от алито канбус адапер комплект с кабели и буксите. През кан тръгнаха някой функции като - медията изгася като махна ключа , задната камера , подсветката на медията свети при пуснати фарове. Проблема е , че не мога да подкарам бутоните на волана , в настройките за канбус на медията няма крома, има добло, пунто, браво , линеа , 500 , панда и др. Опитах всички , но бутоните не тръгват. Струва ми се, че трябва да се премести някой кабел. някой може ли да ми помогне?
    това е канбуса адаптера: https://www.aliexpress.com/item/1005...21ef1802A4t6nw

    #2
    колега подкара ли навигацията и ако може малко инфо как става свързването че съм на път да монтирам и аз

    Коментар


      #3
      Здравейте. Имам Croma 2006. От 2 години имам китайска мултимедия, от която съм много доволен. Но ми липсва управлението от волана.
      Купих Connects2 за Croma. В описанието има и схема как се връзва с китайска мултимедия, но така и не успях да подкарам волана, въпреки че следвах инструкциите.
      Ако някой знае как или къде могат да ми подкарат волана да споделят.

      Коментар

      Working...
      X