Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Датчик на еърбега на пасажерска седалка Фиат марея уикенд 1.9ТД 100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Датчик на еърбега на пасажерска седалка Фиат марея уикенд 1.9ТД 100

    Здравейте,
    Някой може ли да ми каже къде се намира датчика / или каквото е там/ на еърбега за пасажерската седалка на един фиат марея уикенд 1.9ТД100 от 1998 година?След изчистване на грешката при леко друсване в някоя дупка светва иконката и грешката се появявя отново.Пише, че е за предна дясна седалка.Явно някъде има слаба връзка и при преминаване през някоя по голяма неравност някой контакт прави магарии.

    Благодаря предварително.

    #2
    UVIGIBG написа: Преглед на мнението
    Здравейте,
    Някой може ли да ми каже къде се намира датчика / или каквото е там/ на еърбега за пасажерската седалка на един фиат марея уикенд 1.9ТД100 от 1998 година?След изчистване на грешката при леко друсване в някоя дупка светва иконката и грешката се появявя отново.Пише, че е за предна дясна седалка.Явно някъде има слаба връзка и при преминаване през някоя по голяма неравност някой контакт прави магарии.

    Благодаря предварително.
    Жълта букса под седалката.
    По книга - там се пипа само 30 минути след откачане на акумулатор. НЕ ЗАБРАВЯЙ, че еърбега е детонатор и взривно вещество.
    Изкупуване на автомобили на добри цени
    /////

    Коментар


      #3
      Благодаря ти за бързия отговор!Може ли от някакво искрене или нещо подобно да светва грешката на еърбека?

      Коментар


        #4
        Ако откача тази букса ще изключа ли еърбега на пасажерската седалка, на която по този начин няма да работи еърбега ?И от какво може да е това постоянно светване на грешката?
        Последна редакция от UVIGIBG; 26.07.2022, 20:43.

        Коментар


          #5
          Дава грешка и при късо и при откачена букса и при искрене на буксата и при зацапана букса, ЗАЩОТО ТОВА Е ВЗРИВНО ВЕЩЕСТВО С ДЕТОНАТОР
          ако откачиш буксата ще продължи да свети и няма да работи НИТО ЕДНА от другите възглавници и модули на коланите
          както и сега не работи поради грешката.
          Последна редакция от PM_u_bo; 28.07.2022, 16:53.
          Изкупуване на автомобили на добри цени
          /////

          Коментар


            #6
            Здравейте,някой може ли да ми разшифрова грешките които излизат за еърбега ми на лаптопа?
            Прикачени файлове

            Коментар

            Working...
            X