Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Монтиране на лед светлини на Fiat Bravo 198

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Монтиране на лед светлини на Fiat Bravo 198

    Може ли да помоля модератор да премести мненията от темата Общи въпроси за Фиат Браво 2

    http://shorturl.at/nxUV3 тук

    #2
    ...
    Ще започна с крушките за халогените - ако ги сменя с лед(без канбус) ще светне ли индикация за изгоряла крушка на таблото? Същото и за крушките в плафоните

    Мненията от темата Общи въпроси за Фиат Браво 2 са копирани тук.
    Модераторски екип на fiatforum.bg

    Коментар


    • kiriluz1
      kiriluz1 коментира
      Editing a comment
      На халогените са H11 и тези които съм сложил(Китай алиекспрес) може малко да те разочароват,леко са слаби но се свиква,на дъжд е добре. Иначе късите H1 купени от тук и пак китайски светят доста добре. На дългите които пак са H1 не съм слагал ,защото там е приключение и май трябва да се сваля фара. Внимавай за чуплива изолация на кабелите вътре във фара. От годините и топлината са изгоряли. Вътре в купето и багажника съм сменил всички крушки и усещането е приятно,доста светло става.

    • Optimst5
      Optimst5 коментира
      Editing a comment
      благодаря, ще внимавам с кабелите. Понеже от тези крушки се опича покритието на халогените и искам с тях да започна. Другите светлини изглеждат добре

    • Optimst5
      Optimst5 коментира
      Editing a comment
      благодаря, ще внимавам с кабелите. Понеже от тези крушки се опича покритието на халогените и искам с тях да започна. Другите светлини изглеждат добре

    #3
    Започнах с крушките на фаровете за мъгла. За сега съм доволен, дойдоха за по малко от месец.
    Click image for larger version

Name:	IMG_20220510_102128.jpg
Views:	130
Size:	143,9 KB
ID:	2756231 пробвах и два вида крушки за преден габарит, без канбус, но и двете даваха грешка. Така че габарита го оставям

    Коментар


      #4
      Поръчах тези за късите за проба
      Click image for larger version

Name:	IMG_20220511_182124.jpg
Views:	105
Size:	119,2 KB
ID:	2756272

      Коментар


        #5
        Малко ще са ти слаби,но пробвай и виж. Иначе аз съм с такива на халогените ,като преди това бях с тези които ти си сложил ,разликата е огромна.На късите също съм с такива но само с два чипа.
        Прикачени файлове
        Последна редакция от kiriluz1; 12.05.2022, 09:47.

        Коментар

        Working...
        X