Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За какво служат релетата до акумулатора

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За какво служат релетата до акумулатора

    Здравейте,Искам да питам за какво служат три релета дето са разположени в една кутия до акумулатора. Те са вързани на кабел с обща букса и кабела се разклонява на три. Като си ударих колата релетата се счупиха и сега вече съм без тях. За момента всичко си работи. Ако някой знае за какво служат да ми пише. Дано да не е нещо важно.Браво 1,6 16В 96
    фиат браво sx 1.6/16в/96

    #2
    Сигурен ли си че работи климатика, и всички стпени на перките на радиатора Разгледай тази тема http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=27534&start=0 , както и темата на van_dal за релетата пред акумуалтора http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...620&highlight= пък нещо може и да ти хареса в тях и да разбереш какви други неща евентуално няма да ти работят

    Коментар


      #3
      Ако не се лъжа там е и бушона за абс-а.
      www.CarProfi-BG.com
      Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
      Зареждане и ремонт на автоклиматици.
      Най-атрактивните цени в София!

      Коментар


        #4
        Не се лъжеш, там е за абс-а, реле за перката на радиатора, за климатика и вече зависи от модификацията на колата може да има предпазител за автомат. ск. кутия и за пръскалки на фаровете.
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар


          #5
          van_dal написа:
          Не се лъжеш, там е за абс-а, реле за перката на радиатора, за климатика и вече зависи от модификацията на колата може да има предпазител за автомат. ск. кутия и за пръскалки на фаровете.
          За Марея 1.8 - всичките упоменати предпазители се намират до бомбето на предния ляв амортисьор, а релетата, за които става дума в постовете по-горе, са пред акумулатора.
          Fiat Marea 1.8 HLX, 113 к.с., 1996 г.

          Коментар


            #6
            Да попитам за Мареа комби ТД100,къде са тези релета,че май не ми работи 1-ва степен на перката?И друго,как се пускат пръскалките на фаровете,щото май и те не работят.

            Коментар


              #7
              willow75bg написа:
              Да попитам за Мареа комби ТД100,къде са тези релета,че май не ми работи 1-ва степен на перката?И друго,как се пускат пръскалките на фаровете,щото май и те не работят.
              Пръскалките на фаровете работят когато пуснеш пръскалките на предното стъкло, но само при включени фарове (не габарити).
              Fiat Marea 1.8 HLX, 113 к.с., 1996 г.

              Коментар

              Working...
              X