Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ксенон 50 вата?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ксенон 50 вата?

    Здравейте колеги,Имам бърз въпрос, надявам се да проявите разбиране и да не ме заплюете много заради него. Най-накрая реших да се обзаведа и аз с Ксенон и ми предлагат за 30 лв повече система с 50 вместо 30 вата. Дайте моля ви се съвети, как ще се отрази на количката това и най-вече на фаровете Поздрави,Сашо

    Fiat Bravo T-Jet 120

    #2
    ще свети още по-силнонай-добре ще е с луписветлината ще е прекалено силна за фар с рефлектор, който не я отразява добре
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      С лупи съм, само ме притеснява да не стопя нещо в самия фар или да не натоваря ел. системата...

      Fiat Bravo T-Jet 120

      Коментар


        #4
        само може да сложиш релета и по-дебели кабели, защото стартовия ток ще е по-високна самите фарове нищо няма да им стане
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          Ок, мерси за бързите отговори, Сев!Отивам да купя комплекта, пък като го инсталирам живот и здраве ще пусна снимки.

          Fiat Bravo T-Jet 120

          Коментар


            #6
            Не знам дали 50-ватовите ксенони светят по-силно от 35-ватовите.Знам, че идеята им е да има допълнителен товар, който да приравнява мощността им на обикновените крушки с цел да не светва лампата на таблото за изгорели крушки (нещо, което при Фиат Браво, Брава и Мареа го няма )
            Fiat Marea 1.8 HLX, 113 к.с., 1996 г.

            Коментар


              #7
              с тва как ще светиш не истина. има да вадиш очи по пътищата
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #8
                pakumba написа:
                с тва как ще светиш не истина. има да вадиш очи по пътищата
                Ако са му регулирани добре фаровете - няма проблеми никакви!
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #9
                  Абе важно е на нане да му е добре, нищо че на вуте му е зле. и няма значение дали на нане му е добре, щом е важно на вуте да му е зле. То вече всяка втора кола е с такива ксенони, така че колега слагай смело и да не ти дреме за насрещните, нали ти ще виждаш.

                  Коментар


                    #10
                    ...абе недей така с насрещните, просто трябва да са много добре регулирани фаровете иначе все едно си на дълги, а тогава става страшно...
                    Fiat Bravo, 1.6 - 103 hp

                    Коментар


                      #11
                      настройка на фаровете със сигурност ще има, защото откакто сложих лупите тия дни осветявам последните етажи на блоковете

                      Fiat Bravo T-Jet 120

                      Коментар


                        #12
                        yorik - колкото и добре да ги регулираш - фар предвиден за халогенна лампа е съвсем различен от този за ксенонова. Особено си личи при рефлектор. Но зимата изписахме достатъчно по тази тема. Доброто насочване намалява заслепяването, спор няма, но при еднакво добро насочване на H1 и на D2R, H1 заслепява много повече от D2R.

                        Коментар


                          #13
                          ogi28b - абсолютно съм съгласен с теб, имах предвид, че ако не са регулирани, отсреща няма да ти е много приятно да караш
                          Fiat Bravo, 1.6 - 103 hp

                          Коментар

                          Working...
                          X