Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за CD чейнджър

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за CD чейнджър

    Здравейте , решил съм да си взема сд чейнджър за бравото и един приятел иска да ми продаде неговият чейнджър свален от мерцедес е320 sony cdx-10 с 10 диска работещ ама незнае колко да ми иска и ми вика ти кажи колко струва.Та някай има ли идея колко вървят като цяло чейнджърите втора употреба и трудно ли се свързват към касетофона ми който е фабричният и управлява сд чейнджър(отзад в багажника нямам никакви кабели :D).
    Fiat Bravo 1.8GT 16V 113hp '99

    #2
    Фабричния касетофон управлява само два модела.Единия е оригиналния ГРУНДИГ ,а другия нещо на сони.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Мда. И аз ти предлагам първо да го пробваш, и тогава да го плащаш.Иначе цените вървят около 100-200 лв за МП3 ченджър (от добра марка) и между 50 и 150 за ЦД. Важно е също дали чете RW дискове (записани на компютър), или само оригинални матрици.Ето как вървят цените на новите:http://www.technomarket.bg/products.php?page=1&klasaswe=024&grupaswe=any(004, 013)

      Коментар


        #4
        Аха, неговият не чете мп3 значи около 50-80лв защото има забележки по външният вид,но и трябва да си взема един диск от пс-то за да видя дали го чете,ама най-лошото е че нямам изкарани кабели отзад и ще е много зор докато го тествам и вържа за касетофона
        Fiat Bravo 1.8GT 16V 113hp '99

        Коментар


          #5
          Колега какво ще кажеш за това:http://www.caraudiodirect.co.uk/chan...s-c-11_86.htmlили това:http://www.xcarlink-bg.com/.Питам защото и мен ме вълнува въпроса с музиката. В момента ползувам FM трансмитер но не е много добър вариант.
          МАРЕЯ 1.8 16V HLX 98
          БРАВА 1.8 16V ELX 96

          Коментар


            #6
            CD

            Като взимате чейнджър наистина трябва да е с кабели и да може касетофона да го управлява иначе нищо не става ако е комплект е друго нещо един кабел е поне 40 лв иначе другото решение е МР3
            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

            Коментар


              #7
              Ако касетофона ти е оригинално вграден (не е нахлузен там от някой автоджамбазин, колкото да има нещо), трябва да имаш кабел за CD чейнджър.Обикновенно се намира в багажника, под кората за резерваната гума, до левия калник. Поне на моята е там. Съжалявам, че в момента не мога да го снимам, за да ти покажа.
              Настоящата - Ford Focus ST
              Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
              Франкенщайн - R.I.P.
              Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

              Коментар


                #8
                Korun написа:
                Ако касетофона ти е оригинално вграден (не е нахлузен там от някой автоджамбазин, колкото да има нещо), трябва да имаш кабел за CD чейнджър.Обикновенно се намира в багажника, под кората за резерваната гума, до левия калник. Поне на моята е там. Съжалявам, че в момента не мога да го снимам, за да ти покажа.

                Коментар


                  #9
                  Здравейте,за да не отварям нова тема,да питам тук,къде е мястото на чейнджъра при мареа комби,че съм си намерил един,а немога да намеря мястото му,също така не намирам къде излиза кабела.
                  Fiat Marea 1.8 16v HLX
                  Hyundai Terracan 2.9 CRDI

                  Коментар


                    #10
                    campain написа:
                    Здравейте,за да не отварям нова тема,да питам тук,къде е мястото на чейнджъра при мареа комби,че съм си намерил един,а немога да намеря мястото му,също така не намирам къде излиза кабела.
                    Не го знам мястото, но ако ми кажеш от къде си намери техниката... търся от доста време и ...дърво
                    Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                    Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                    Коментар


                      #11
                      От автоморга го взех чейнджъра,то там пичовете не можаха да ми обяснят къде стои единият вика в багажника,другият под седалките.И като се прибрах прерових но нищо не намерих.Иначе кабела също щях да го взема,но ми казаха,че трябва да имам кабел оставен някъде,ама греда не го намерих.Предполагам,че чейнджъра стои където е изведен кабела ама къде?
                      Fiat Marea 1.8 16v HLX
                      Hyundai Terracan 2.9 CRDI

                      Коментар


                        #12
                        Колега ,ако работи му брои 50 кинта барабар с кабела ,щото дори и днес да работи утре не се знае.Преди 5 години чейнждър с кабел вървеше 120 кинта и то не MP3,ама сега времената са други.

                        Коментар


                          #13
                          campain написа:
                          Здравейте,за да не отварям нова тема,да питам тук,къде е мястото на чейнджъра при мареа комби,че съм си намерил един,а немога да намеря мястото му,също така не намирам къде излиза кабела.
                          А сигурен ли си че въобще имаш такъв ?
                          Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                          Коментар


                            #14
                            Забрави да подкараш Сонито то дори и не е тоя модел който го гават съвместим.Аз имам Сони 69 ако не се лъжа който го дават съвместим стотици опити съм правил и не тръгва,освен това кабелите са им корено различни .
                            FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                            Коментар


                              #15
                              А сигурен ли си че въобще имаш такъв ?
                              Току що извадих касетофона и има закачен кабел на него,въпроса е къде отива? Иначе в моргата го закачихме чейнджъра на един касетофон като моя и си работи.Грундиг е.
                              Fiat Marea 1.8 16v HLX
                              Hyundai Terracan 2.9 CRDI

                              Коментар

                              Working...
                              X