Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Таблото на Брава отвътре

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Таблото на Брава отвътре

    Ето го таблото отвътре Та преди време спря да ми свети оборотомера и реших да сваля таблото да видя какви са крушките и да ги сменя и естествено като го измъкнах се появиха нови въпроси 1. За какво са жълтите врътки, белите нямат крушки на тях, а черните имат, но жълтите ме беше шубе да ги вадя 2. Първо ми направи впечатление че има 2 лепенки за абс и еърбег. Това какво означава че колата ги има или... защото абс нз дали има но на волана не пише еърбег, естествено ако е гърмял в Италия е др въпрос 3. Като обърнах таблото и като разгледах ми се наби на очи че липсва една крушка - естествено най лошия варянт на инжекциона Но това се чудя кога ли е изчезнала защото, като я купих колата си вървеше пушка на бензин и на майстори ходих никой не е споменавал нещо странно около мотора, а друг вариант се сетих да не би газаджийте да са я махнали да не свети като карам на газ, но чак да разглабят цялото табло за такава дреболия, да не са чакали бакшиш!?! Ко ще кажете....
    Прикачени файлове
    Brava 103HP
    ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

    #2
    Лепенките ABS и Airbag са за жълтите врътки. Там няма крушки а светодиоди запоени директно на платката с цел - безопастност т.е. да не вземе да изгори крушката, ти да не разбереш, че нямаш спирачки примерно и да се озъбиш Белите врътки нямат крушки на тях, защото при твоята модификация някои "екстри" липсват, а таблото е стандартно. Това значи, че не е задължително да имаш ABS примерно, даже да имаш лепенка с този надпис
    Alfa 159 SW 2.4 Ti
    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
    "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

    Коментар

    Working...
    X