Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Размер на говорители в предните врати

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Размер на говорители в предните врати

    Интересува ме дали някой знае какъв е размера на говорителите във предните врати?Изглеждат ми елипси.Колата е Браво.Искам да им знам размера да може с едно разглобяване да ги сменя.Предварително благодаря.

    #2
    5 на 7 инча са...Могат да се сложат и 10-13см кръгли със съответните адаптори.5Х7 инча няма много избор но все пак читавите фирми имат по един модел, но ако твоите си свирят без хъркане и искаш да ги смениш само от келешлък - недей!Оказва се, че нови, дори и маркови или свирят същото или даже по-зле!
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      Забелязвам че няма такива размери по магазините или много трудно се намират или са някакви криминални марки.За сега съм се спрял на 6х9 елипси за задната кора.Преди имах MEGAVOX и работиха перфектно бяха 40 кинта 2те.Сега си мисля за нещо подобно.Предните мисля да ги филтрирам само за средни и високи.Дай някаква идея с какъв кондензатор?20mF?

      Коментар


        #4
        Yavor написа:
        5 на 7 инча са...Могат да се сложат и 10-13 см. кръгли със съответните адаптори.5Х7 инча няма много избор но все пак читавите фирми имат по един модел, но ако твоите си свирят без хъркане и искаш да ги смениш само от келешлък - недей!Оказва се, че нови, дори и маркови или свирят същото или даже по-зле!
        Колега Yavor не съм съгласен с теб аз съм с Херц, ама свирят много по-добре от оригиналните малко като уплътниш вратата и става много добре дори и бас вади не кривят колкото оригиналните.
        Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

        Коментар


          #5
          Още една тема, която се повява наново всеки месец... Дали съществуват повече от десет теми с тази питанка, или са повече? Да залагаме ли? Има и известни марки такива говорители, но се намират малко по-трудно, не невъзможно!А, забравих... Ако те интересува мога да ти продам едни такива Kenwood колони, много малко свирили в кутията са си и всичко към тях.
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            Vladim написа:
            Още една тема, която се повява наново всеки месец... Дали съществуват повече от десет теми с тази питанка, или са повече? Да залагаме ли? Има и известни марки такива говорители, но се намират малко по-трудно, не невъзможно!А, забравих... Ако те интересува мога да ти продам едни такива Kenwood колони, много малко свирили в кутията са си и всичко към тях.
            Може но много зависи каква е цената

            Коментар


              #7
              npace написа:
              Може но много зависи каква е цената
              Давай на лични!
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар

              Working...
              X