Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Говорители за таблото на браво - какви ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Говорители за таблото на браво - какви ?

    Ситуацията е следната: днес мерих едни blaupunkt 87 мм. говорители на леглата в таблото, но не станаха за жалост.. звука беше значително по-добър и пространствен (сега съм с елипси отзад на кората и на вратите). Затова и питам, какви говорители стават на тези легла и срещали ли сте такива, които не са само пищялка (blaupunkt-а беше пищялка със среда). Някакви особености при монтажа има ли, че не знам вече..
    Fiat Bravo 1.9 JTD

    #2
    Мисля че бяха 80 мм., но може и да се лъжа.
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    Коментар


      #3
      87mm са най-малките говорители, които продават и с малко зор ще ги натъпча, но просто няма шанс да сложа решетката след това .. в крайна сметка сложих едни пищялчици че не ми се занимаваше..
      Fiat Bravo 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        Това място е предвидено за ’пищялки’, не се занимавай с глупости!
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          87 мм. влизат. Просто трябва малко творчество да ги набуташ. Трябва да ги вкараш леко странично за да се защипят от пластмасата която стърчи отстрани. Нп трябва височината им да не е голяма т.е. да са леко нископрофилни
          Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

          Коментар


            #6
            Ако не си с някое хубаво СD, ако си Нео Елит или оригиналния касетофон и пищялки от 2 лв. да сложиш все тая.
            FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

            Коментар


              #7
              да бе ясно е тва, ама CD-то ми е читаво.. blaupunkt. И като пробвах с говорители (blaupunkt от 40лв) звука си беше с около 40% по-добър от сегашния (сега съм с пищялки thunder от 25лв). Ама няма как
              Fiat Bravo 1.9 JTD

              Коментар


                #8
                Miraka написа:
                да бе ясно е тва, ама CD-то ми е читаво.. blaupunkt. И като пробвах с говорители (blaupunkt от 40лв) звука си беше с около 40% по-добър от сегашния (сега съм с пищялки thunder от 25лв). Ама няма как
                То за музиката клкото и силна и качесвена да е като свикнеш след време винаги ще си викаш може и още.
                FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                Коментар


                  #9
                  Аз след малко изрязване на пластмасите успях да сложа 10см.(мисля че толкова бяха) говорители и дори се затвориха капачетата.Но си беше много играчка,ама все пак сеаг с тях си е по-добре.А и не си личи,че има нещо изрязване докато не се свали капачето.

                  Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

                  Коментар


                    #10
                    dani389 написа:
                    Miraka написа:
                    да бе ясно е тва, ама CD-то ми е читаво.. blaupunkt. И като пробвах с говорители (blaupunkt от 40лв) звука си беше с около 40% по-добър от сегашния (сега съм с пищялки thunder от 25лв). Ама няма как
                    То за музиката клкото и силна и качесвена да е като свикнеш след време винаги ще си викаш може и още.
                    То и за колата е така
                    Fiat Bravo 1.9 JTD

                    Коментар


                      #11
                      Някой ще сподели ли снимка на вкаран 87мм говорител? Защото ми е наистина интересно как е изрязано или какъв е пиниза да влезе там говорителчето.
                      Bravo 1.6 16V '96
                      класика

                      Коментар


                        #12
                        Ако не забравя утре ще дръпна капачката и ще снимам.Ще снимам и със сложена капачка,за да се види че не си личи че има нещо рязано(поне докато не се отвори)

                        Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

                        Коментар

                        Working...
                        X