Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Крушки за Мареа какви?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Крушки за Мареа какви?

    видях много теми за всякакви крушки но повече за тези фарове с рефлектори.Та искам да попитам някои дали е слагал някакви крушки на мареа с лупи понеже и мойте светят слабичко даже и дългите. Всеки който знае нещо нека да помогне.И дали ще мога да си ги поръчам до Смолян?Благодаря Предварително на всичкидовечара ще снимам как светят мойте в момента
    Fiat Stilo 1.9Mjet 150hp

    #2
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=21510 - тема за ксенонИначе това, че си с лупи май няма значение. Виж в този сайт drive.bg . Над 100 кинта - безплатна доставка.
    Catalogue: 1A | PUNTO BZ. GAMMA '97 (1997-1999)
    MVS: 176.526.1(0) | SPORTING (1.2 16V) 3 PORTE
    Engine Stamp: 176B9.000
    Version Code: 176BV
    Version: V5 | SPORTING | 03.'98

    Коментар


      #3
      тези лупи си плачат за ксенониначе от стандартните крушки - Osram Night Breaker
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        предполагам че тези осрам са добри понеже четох бая за тях а може ли да си ги поръчам и да ми дойдат ж Смолян и какви парички са?Гледах в drive.bg комплект крушки 2xH4 60/55W и 2xW5W на PHILIPS H4 BlueVision за 51лв и се чъдя са кой ли ще светят по добре.
        Fiat Stilo 1.9Mjet 150hp

        Коментар


          #5
          Skyleca написа:
          предполагам че тези осрам са добри понеже четох бая за тях а може ли да си ги поръчам и да ми дойдат ж Смолян и какви парички са?Гледах в drive.bg комплект крушки 2xH4 60/55W и 2xW5W на PHILIPS H4 BlueVision за 51лв и се чъдя са кой ли ще светят по добре.
          колега твоята мареа май не е със Н4 а със Н1 крушки, гладай да не ги поръчаш грешни, че тогава ще пускаш обява във раздел продава :D
          TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
          UNO 1.0 FIRE

          Коментар


            #6
            Blue Vision са +50%а тези, които ти казах +80 и са по-добрия варианттвоите крушки са Н1, не Н4в София при вносителя комплекта е около 15 леваиначе 25-30
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              А каде се намира вносителя да пратя едно приятелче да ми купи?а и другаде каде може да се закупят ако не може да намери вносителя?и 3 вариянт ако не намери някой от вас съгласен ли е да ми купи да ми ги прати до Смолян а аз ще си платя всичкоБлагодаря предварително
              Fiat Stilo 1.9Mjet 150hp

              Коментар


                #8
                малко уточнение - найт брейкър са +90 И категорично светят по-качествено от филипс блу вижън - онези синеят, смисъла им е в цвета, а не в силата на светлината. В дианабад са по 12.50 бройката, а за над 10 - по 11.50 . Мисля че ако говориш по телефона с тях ще се съгласят да ти пратят с наложен платеж. Потърси в някоя тема , имаше ги в пловдив също, а може би и по шеловете да са ги пуснали, но там вече струват поне по 17-18 лева едната. В горубляне откъдето си взех тасове, ги видях и леко ме човръкна да питам по колко са - 19,90 едната.... търсене -> алфалайт

                Коментар


                  #9
                  Skyleca написа:
                  А каде се намира вносителя да пратя едно приятелче да ми купи?о
                  http://www.alfalightbg.com/
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #10
                    Ето как ми светят в момента 1.снимка - къси 2.снимка - дългикажете си мнението и от какво може да светят така слабо според менемай ще трябва да купувам и за дългите крушки
                    Прикачени файлове
                    Fiat Stilo 1.9Mjet 150hp

                    Коментар


                      #11
                      снимките понякога доста лъжатно на пръв поглед фаровете ти светят много ниско (близо до колата)
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар


                        #12
                        вдигнати са електронно от онова което се въри и това им е най високо.
                        Fiat Stilo 1.9Mjet 150hp

                        Коментар


                          #13
                          Ами вдигни ги максимално с копчето и след това хващаш една кръстата отверка и регулираш фаровете на максимално вдигабти - после си ги сваляш от копчето колкото искаш.Регулирането става от болта на моторчето - над него има дупка в ламарината - не може да го сбъркаш. Спри на 3-4 метра от една стена с пуснати фарове и върти - ще видиш как се вдигат.
                          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                          Коментар


                            #14
                            Yavor написа:
                            Ами вдигни ги максимално с копчето и след това хващаш една кръстата отверка и регулираш фаровете на максимално вдигабти - после си ги сваляш от копчето колкото искаш.Регулирането става от болта на моторчето - над него има дупка в ламарината - не може да го сбъркаш. Спри на 3-4 метра от една стена с пуснати фарове и върти - ще видиш как се вдигат.
                            А как точно се прави така, в смисъл късите фарове колко трябва да светят като метри и дългите също? Как да разбера като ги регулимар на колко метра светят?!
                            http://www.pljuvalnik.com
                            Форумът за политически дискусии и теми. Изкажи свойто недоволство.

                            Фиат Брава 1.6 16 клапана 1998

                            Коментар


                              #15
                              Като сложа тези осрам +90 ли колкото са там има ли опасност да изгори релето понеже то е май до по малко вата или аз се бъркам нещо..
                              Fiat Stilo 1.9Mjet 150hp

                              Коментар

                              Working...
                              X