Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Плафончето в багажника...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ogi28b написа:
    При мен когато отвориш предния капак, светва лампата в багажника. Интересно алармено-инженерно решение . Фабрично това плафонче светва само ако отвориш задния капак
    Масовите аларми имат два входа за връзка към бутоните един за вратите и един за предния капак. На теб бутона на задната врата са го вързали заедно с бутона на предния капак. Един диод на правилното място и в правилната посока оправя нещата.

    Коментар


      #17
      Алармата ми е не се активира при отворен преден или заден капак, въпреки че светва плафончето в багажника...и така какво се случва - според вас аларамджията е виновен, така ли...ще му дърпам ушите.ако е така?
      Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
      Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

      Коментар


        #18
        koleff написа:
        Алармата ми е не се активира при отворен преден или заден капак, въпреки че светва плафончето в багажника...и така какво се случва - според вас аларамджията е виновен, така ли...ще му дърпам ушите.ако е така?
        А, като ти се отворят вратите?
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #19
          е. естествено, че при отворена врата ще се активира алармата, но въпроса ми не беше за алармата, а за плафончето. Защо светлината (плафончето) в багажника ми свети при отворена врата ( предна / задна) няма значение коя. Не трябва ли плафончето да светва само при отворен заден капак?
          Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
          Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

          Коментар


            #20
            Да, трябва. Затова отиваш при Мастъра и ми казваш да си оправи бакиите Всъщност не знам дали може да се направи де, ама както казаха колегите - 1-2 диода на точното място и си пушка.

            Коментар


              #21
              koleff написа:
              е. естествено, че при отворена врата ще се активира алармата...
              "Ще се" или си пробал дали се активира? Нещата са свързани, затова те питам.
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #22
                Алармата се активира, при отворена втара, но не и при отворен заден капак ( багажник)
                Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
                Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

                Коментар


                  #23
                  koleff написа:
                  Алармата се активира, при отворена втара, но не и при отворен заден капак ( багажник)
                  Май алармаджията е обърнал посоката на диода! :D Отивай при него да си оправя бакиите.
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #24
                    Колеги, аз нямам уствойството за плафона в багажника. От къде мога да си взема евентуално и сложно ли става инсталирването му? Фиат Браво
                    I drift not because it is a quicker way around a corner, but it is the most exciting way......

                    Коментар


                      #25
                      кое точно "устройство" ти липсва? плафончето сигурно от всяка морга го има, то може би е универсално за много модели

                      Коментар

                      Working...
                      X