Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моето запалване InteliSpark

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Моето запалване InteliSpark

    Публикувах схемата на запалването, което си проектирах и направих в замяна на изгорялото ми Digiplex. Целият комплект - схеми, платка и програми можете да си изтеглите от блога ми: http://johnfound.dir.bg/_wm/files/lo...Проекта се разпространява като "Свободен за некомерсиално ползване."Програмите искат още доизкусуряване, но все пак това е само версия 1.0, набързо скалъпена, защото не ми се стоеше без кола.
    Fiat Ritmo 105TC
    1600cc 105к.с.

    #2
    За по-лесно можете да сваляте и от тук: http://fiatritmo.hit.bg/
    Fiat Ritmo 105TC
    1600cc 105к.с.

    Коментар


      #3
      Браво - добра работа, само да те питам защо агонизира да правиш всичко на асемблер (та чак и РС програмата), на С сигурно чеше да го направиш 10 пъти по бързо
      Brava 1.6 16v

      Коментар


        #4
        t_i_t_o написа:
        Браво - добра работа, само да те питам защо агонизира да правиш всичко на асемблер (та чак и РС програмата), на С сигурно чеше да го направиш 10 пъти по бързо
        Термина "агонизира", определено няма нищо общо със случая. Асемблера ми е роден език и на него определено се пише много приятно и бързо. Всъщност от години не съм писал на други езици, просто защото не изпитвам нужда.
        Fiat Ritmo 105TC
        1600cc 105к.с.

        Коментар


          #5
          А на С писал ли си? ...предполагам се чувал мненията за/на хора минали от ръчни скорости на автоматик и после как не им се карат ръчни скорости просто щото автоматика е по "мързелив" за каране и им е досадно през 3 секунди да се присягат за лоста и за педала... е същото и с С-то - +, -, *, /, if, switch, for и while спестяват доста досадно и рутинно писане на асм.П.С. и аз бая съм бацал на асм, но определено ако имам избор предпочитам С и само което е необходимо на асм.
          Brava 1.6 16v

          Коментар


            #6
            Писал съм професионално на повечето езици, които съществуват. И последният ми избор е асемблер. Ц/Ц++ определено не ми харесва и никога не ми е харесвал. А бързото писане на програми не е въпрос на език, а на среда за разработка, библиотеки и визуално програмиране - неща, които не са запазена марка на този или онзи език.
            Fiat Ritmo 105TC
            1600cc 105к.с.

            Коментар


              #7
              johnfound написа:
              Писал съм професионално на повечето езици, които съществуват.
              Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 ок
              Brava 1.6 16v

              Коментар

              Working...
              X