Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Аларма + дъжд = проблем. Решение ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аларма + дъжд = проблем. Решение ???

    Не намерих такава тема затова пускам нова (сигурен съм, че бях чел нещопо въпроса във форума, ама къде е... )Защо като завали дъжд, ми се прецаква алармата ?Например, като изляза от колата и я заключа с дистанционното, веднага се включва алармата. Та съм принуден да си оставям колата отключена и да разчитам да няма проблеми. Това за щастие не става винаги когато вали, но дъжда е задължително условие.Алармата е евтина, марката е MARK Kaкво да направя ?
    Ex Fiat 126P
    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
    Alfa Romeo 147 1.6 TS
    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

    #2
    къде са ти алармата, шоковия датчик и останалите глупости, които са свързани към нея ?

    Коментар


      #3
      някой от бутоните може да ти дава ядове,както и кабелите им

      Коментар


        #4
        Не знам къде са я сложили, днес ще погледна ида не се учудвам, викаш, ако не е в купето и се мокри и от там да идват ядовете ?pugsy: не е от самото дистанционно, и с двете го прави.А те си заключват колата, но алармата се включва самаслед 5-6 секунди и почва да пищи без спиране.Мога да я оставя така, ама де да знам, ако ми падне акумулатора ?Пък и не е много приятно за останалите.
        Ex Fiat 126P
        Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
        Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
        Alfa Romeo 147 1.6 TS
        Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

        Коментар


          #5
          Хм ..колега и аз имах същия проблем! Пак с "Марк".... същите симптоми но се оправи сама!ходих в сервиза и ми смениха само тромбата!
          Lancia Lybra 2,4JTD '03
          Фиат Браво 1.9TD75 '97
          Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
          Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

          Коментар


            #6
            Гледах, гледах, ама така и не разбрах къде е.Абе така ще си карам и ще чакам да се оправи сама
            Ex Fiat 126P
            Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
            Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
            Alfa Romeo 147 1.6 TS
            Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

            Коментар


              #7
              trace написа:
              Не знам къде са я сложили, днес ще погледна ида не се учудвам, викаш, ако не е в купето и се мокри и от там да идват ядовете ?pugsy: не е от самото дистанционно, и с двете го прави.А те си заключват колата, но алармата се включва самаслед 5-6 секунди и почва да пищи без спиране.Мога да я оставя така, ама де да знам, ако ми падне акумулатора ?Пък и не е много приятно за останалите.
              хахабутоните и кабелите на вратите и капаците бре

              Коментар


                #8
                Както каза Pugsy провери и по-скоро смени бутоните на капаците! Демек допълнително поставяните бутони-датчици на предният капак и багажника.
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар

                Working...
                X