Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос относно габаритите и запалката!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос относно габаритите и запалката!!!

    Колеги интересува ме как мога да направя габаритите и запалката да работят ако колата не е на контакт! Запалката ми е дерт защото ползвам от онези устроиства излъчване на мп3 под радио сигнал! Гадно като съм спрял да давам колата на контакт за да слушам!
    Lancia Lybra 2,4JTD '03
    Фиат Браво 1.9TD75 '97
    Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
    Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

    #2
    кола

    то има такава опция като завъртиш ключа на обратно и габаритите се включват би трябвало и запалката ако са заедно или на запалката може да подадаеш постоянно + през бушона
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      Това за габаритите не го знаех!Мерси за информацията!
      Lancia Lybra 2,4JTD '03
      Фиат Браво 1.9TD75 '97
      Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
      Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

      Коментар


        #4
        Re: кола

        kluchar написа:
        то има такава опция като завъртиш ключа на обратно и габаритите се включват би трябвало и запалката ако са заедно или на запалката може да подадаеш постоянно + през бушона
        За габаритите, да, ама за запалката трябва да дадеш на контакт. Така, че си трябват модификации.
        Настоящата - Ford Focus ST
        Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
        Франкенщайн - R.I.P.
        Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

        Коментар


          #5
          кола

          да може да се прекъсне + на бушона и да се добави постоянен + но някаде към този вушон връзват и други неща та трябва да се провери предварително а за връщането на ключа при много кол и нее преноръчително да се ползва/ ако е износен патрона /блокирва на габарит и трябва да се разглоби всичко - целия патрон на колеги от форума им се е случвало така ч е вярно трябва да се префасонира за запалката лесно ноа за габритите е малко объркано освен да си извадиш други кабели нови за музиката и нищо няма да пипаш по колата от оригиналните жици / мое мнение /
          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

          Коментар


            #6
            За запалката си прекъсни плюса и си извади един директно от акумулатора, да си нямаш ядове.Забрави тия работи с въртенето наобратно, ще ти харчи доста ток с тия габарити.
            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              Ок мерси за отговорите! Утре ще я чопля да видим какво ще стане!
              Lancia Lybra 2,4JTD '03
              Фиат Браво 1.9TD75 '97
              Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
              Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

              Коментар


                #8
                Re: Въпрос относно габаритите и запалката!!!

                standox_brava написа:
                Колеги интересува ме как мога да направя габаритите и запалката да работят ако колата не е на контакт! Запалката ми е дерт защото ползвам от онези устроиства излъчване на мп3 под радио сигнал! Гадно като съм спрял да давам колата на контакт за да слушам!
                Не ти препоръчвам да захранваш запалката без контакт на автомобила. Не случайно е направена така. Това е лично мнение. Колкото до габаритите, можеш да си ги включваш колкото и когато си искаш. Те са за това.
                Fiat Marea 1.8i 16V
                Fiat Tipo 1.4i 8V
                Fiat Punto 1.6i 8V
                www.italauto-bg.net/forum/

                Коментар


                  #9
                  На Темпрата запалката си е вързана постоянно, както и на повечето коли, които съм ползвал.Недоумявам защо на по-новите ( и на някои по-стари) ги връзват към контакта.На Опела е така и е супер противно. Брат ми си загуби зарядното за телефона и му остана само това за колата. За да си зареди телефона трябва да държи на контакт или да бръмчи наоколо (Всъщност пътува често Ямбол-Пловдив и го зарежда тогава). Но не е никак удобно. Като си дойде, го оставя в Темпрата да се зарежда.

                  Коментар


                    #10
                    Immortal написа:
                    На Темпрата запалката си е вързана постоянно, както и на повечето коли, които съм ползвал.Недоумявам защо на по-новите ( и на някои по-стари) ги връзват към контакта....
                    Мисля, че има такова изсикване към автомобилопроизводителите и вносителите за Европа. С цел повишаване на пасивната безопасност.
                    Fiat Marea 1.8i 16V
                    Fiat Tipo 1.4i 8V
                    Fiat Punto 1.6i 8V
                    www.italauto-bg.net/forum/

                    Коментар


                      #11
                      Хм...на Ланчата запалката си работи и без контакт.Много си е удобно даже
                      == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                      На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                      Коментар


                        #12
                        Re: Въпрос относно габаритите и запалката!!!

                        Rokambol написа:
                        standox_brava написа:
                        Колеги интересува ме как мога да направя габаритите и запалката да работят ако колата не е на контакт! Запалката ми е дерт защото ползвам от онези устроиства излъчване на мп3 под радио сигнал! Гадно като съм спрял да давам колата на контакт за да слушам!
                        Не ти препоръчвам да захранваш запалката без контакт на автомобила. Не случайно е направена така. Това е лично мнение. Колкото до габаритите, можеш да си ги включваш колкото и когато си искаш. Те са за това.
                        И аз мисля така.Ако ползваш запалката по-добре недей директно. Но ако не си пушач (като мен ) свързвай смело.
                        Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


                        Когато целта е всичко и пътят е без значение!

                        Коментар

                        Working...
                        X