Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Схема за фарове за мъгла на Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Схема за фарове за мъгла на Брава

    Колеги ще слагам халогени и ме интересува най вече дали фабрично имат връзка с компа. Ако изкочите с някоя схема ще съм благодарен. ;]
    Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


    Когато целта е всичко и пътят е без значение!

    #2
    Re: Схема за фарове за мъгла на Брава

    Interceptor написа:
    Колеги ще слагам халогени и ме интересува най вече дали фабрично имат връзка с компа. Ако изкочите с някоя схема ще съм благодарен. ;]
    Връзка с компа?!? Отивам да гледам вместо теб в секцията сваляне.Не знам от къде ти дойда на ум за такава връзка, но ако се окаже вярно ще скоча в кенефа и ще пусна водата
    I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

    Коментар


      #3
      Re: Схема за фарове за мъгла на Брава

      Esper написа:
      Връзка с компа?!? Отивам да гледам вместо теб в секцията сваляне.Не знам от къде ти дойда на ум за такава връзка, но ако се окаже вярно ще скоча в кенефа и ще пусна водата
      Няма да отплавам очевидно Сваляш ТОЗИ файл, отиваш на страница 6 от дУкИмента и гледаш "Fog light - Front and rear"Ей, ама много голям респект им имате на тези компютри, интересно как ли са палили фаровете на колите едно време без компоти Няма нищо страшно, просто жици и релета :DУспех!
      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

      Коментар


        #4
        Бутон-реле-бушони-халогени. Друг елемент в таз верига няма. Е... и захранване разбира се!
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          Vladim написа:
          Бутон-реле-бушони-халогени. Друг елемент в таз верига няма. Е... и захранване разбира се!
          ми така де няма да си затруднявам работата Esper мерси за схемата
          Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


          Когато целта е всичко и пътят е без значение!

          Коментар

          Working...
          X