Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

предни тонколони за пунто 1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    предни тонколони за пунто 1

    като купих колата, установих, че джамбазите са свалили не само алармата, касетофона или CD или там каквото е имало, ами и всичките тонколони отзад тонколони сложих.... ама отпред... гледам че местата са едни такива увъртени... има ли нещо специфично или да отида в 1 магазин, да сваля мрежичката и да меря и квото стане....
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    #2
    Re: предни тонколони за пунто 1

    donnna написа:
    като купих колата, установих, че джамбазите са свалили не само алармата, касетофона или CD или там каквото е имало, ами и всичките тонколони отзад тонколони сложих.... ама отпред... гледам че местата са едни такива увъртени... има ли нещо специфично или да отида в 1 магазин, да сваля мрежичката и да меря и квото стане....
    Мисля че трябва да си видиш първо параметрите на CD-то,или какво там имаш,не може да слагаш кво ти падне!успех!
    FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
    FIAT MAREA1.6 16V

    Коментар


      #3
      параметри CD на кола за под 4000 лв. да правя такава инвестиция... и като ми го откраднат да ме е яд... в момнта съм с 1 касетофон 2-ра или 3-та или 4-та употреба, не съм сигурен - подарък, от скъп човек, куче марка, обаче лови всички станции на радиото и вътри касетки... подвижна дискотека няма да правя, макар да обичам силната музика в колата....
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        #4
        donnna написа:
        параметри CD на кола за под 4000 лв. да правя такава инвестиция... и като ми го откраднат да ме е яд... в момнта съм с 1 касетофон 2-ра или 3-та или 4-та употреба, не съм сигурен - подарък, от скъп човек, куче марка, обаче лови всички станции на радиото и вътри касетки... подвижна дискотека няма да правя, макар да обичам силната музика в колата....
        Да ти каже чесно,едно време иаз слагах разни измислени говорители,ама кат ти изгори нещо(в случая кр.стъпало)няколко пъти почнах да "влизам в час"!и по добре да ти е качествено Аудиото,отколкото да те болят ушите!
        FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
        FIAT MAREA1.6 16V

        Коментар


          #5
          Оригиналните мисля че са 4 ома/10 вата и такива са по-принцип безопасни за всяко радио, стига да не ги скачаш паралел, тогава става 2 ома и има опасност за крайното стъпало
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар


            #6
            днес видях едни двулентови по 12 лв. бройката.... като дадат заплатата ще ги взема! пасват на дупката.... мерих ги.... мамка им джамбазка - културно са ги свалили - ушенцата ли крачетата ли,а - кабелните обувки стоят мерси никмар за инфото - ще гледам омовете....
            Fiat Punto 1.1-Синята птица
            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

            Коментар


              #7
              Ето как изглеждат говорителчетата:http://www.electron.bg/product_info....a&page=2Има едни с обли ушета за закачване - те трябва да се преправят обаче, за да паснат... трябват ти таквиа с прави. Абе най-добре с пластмасата в магазина Аз си купих някакви немски за 30 лв. ор едно магазинче в Хаджи Димитър и си свирят идеално като за пищялки. Най-добре не взимай говорители, преди да си взел касетофон, за да не стане разминаване в омовете.
              Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
              Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

              Коментар


                #8
                Sko, тези на линка няма да станат.... ушичките не пасват, трябва да са друга форма за да влязат в едни пластмаси на мрежичките...снощи пак ги гледах тези дето ми паснаха 4 ома са и са 40 вата... и не са само пищялки, ами са двулентови...p.s. ако изгори касетофона с тези колонки - ето ти повод да си купя нов
                Fiat Punto 1.1-Синята птица
                Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                Коментар


                  #9
                  Няма да изгори, много рядко се срещат касетофони на изход с 8 ома говорители, болшинството са 4 ома, мошността в случая не е фатална, но по-голямата дава по-добро качество- не "дращи" при по-голямо усилване, така че слагай тези дето си ги намерил и си топ.
                  FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                  Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                  Коментар


                    #10
                    ще докладвам като ги сложа....ако е хубаво времето днес в обедната почивка / да не ми треперят ръцете като държа отверката / ще я свърша тая работа - спрял съм точно пред магазина дето са колонките
                    Fiat Punto 1.1-Синята птица
                    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                    Коментар


                      #11
                      имаше ли значение, кое е вход кое е изход на тонколоните
                      Fiat Punto 1.1-Синята птица
                      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                      Коментар


                        #12
                        По принцип има, но за пищялките не е толкова важно. И все пак, добре е всички говорители да са свързани по един и същи начин (т.е. + на усилвателя да влизат в + на всички говорители, или + на усилвателя да влизат в - на всички говорители).
                        Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
                        Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

                        Коментар

                        Working...
                        X