Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

осветление на врътките за парното на Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    осветление на врътките за парното на Браво

    Здравейте, онзи ден забелязах, че е изчезнало осветлението на врътките за парното и духалките на моето Браво (трите врътки на централната конзола). зарових се в manual-ите които имам за мойта кола, ама никъде не намерих дали има отделен предпазител за тях. (да не говорим че единствената схема на предпазителите, която открих, беше на италиански...)питането ми е следното - има ли отделен предпазител за осветлението на централната конзола? и кой е той или за лош късмет за изгоряли всичите крушки наведнъж? мерси предварително на отзовалите се
    Fiat Bravo 1.6 16v 103 коня и газов инжекцион който да ги храни

    #2
    Колега ти колко крушки мислиш че имаш на врътките за парното ,виж из търсачката на форума преди беше обяснено доста добре и с снимки.
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    Коментар


      #3
      колко крушки имам на централната конзола си нямам на идея.аз теми за това как се сваля тя за да се сменят намерих, но въпроса ми беше кой ( и дали има отделен) предпазител който отговаря за тях ( защото ме съмнява че е от него - и осветлението на трите врътки да изчезне изведнъж.... вероятността да изгорят 3 крушки едноввременно без да изгори предпазителя им е доста малка - длъжен съм първо да проверя това преди да разглобя половината табло)
      Fiat Bravo 1.6 16v 103 коня и газов инжекцион който да ги храни

      Коментар


        #4
        Едва ли има предпазител баш за тези крушки! Крушките са две на брой, описал съм всичко подоробно в "Често задавани въпроси..."
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          описанието го видях, и май май уикенда ще го следвам стъпка по стъпка...
          Fiat Bravo 1.6 16v 103 коня и газов инжекцион който да ги храни

          Коментар

          Working...
          X