Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги,помагайте-електричарски проблем с Пунтото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги,помагайте-електричарски проблем с Пунтото

    Имам Пунто 96г.Тъкмо го взех и му оправих повечето неща когато днес ми се случи много странно нещо.Левия ми мигач при светнати фарове не работи.Като изклича фаровете и пусна мигача всичко е ок.На габарити има някакво странно присветване.Десния мигач си работи идеално.Моля ви кажете ако знаете нещо....Коригирах малко заглавието с цел доуточняванеvesko.t

    #2
    Нещо се губи - маса най вероятно.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    Коментар


      #3
      Re: Колеги,помагайте-електричарски проблем с Пунтото

      tito54 написа:
      Имам Пунто 96г.Тъкмо го взех и му оправих повечето неща когато днес ми се случи много странно нещо.Левия ми мигач при светнати фарове не работи.Като изклича фаровете и пусна мигача всичко е ок.На габарити има някакво странно присветване.Десния мигач си работи идеално.Моля ви кажете ако знаете нещо....Коригирах малко заглавието с цел доуточняванеvesko.t
      и аз имах проблеми с тези кекави лостчета, разглоби всичко (изважда се и кормилото) и виж да не са се зацапали пътечките щото са целите в смазка и полепва прах, другия вариант е да е стопено нещо, преди това се увери, че проблема е от лостчетата. поздрави!

      Коментар


        #4
        мерси за информацията.така ще напрявя.не се сещам начин да се уверя че е от лостчето и затова ще го разглобя пък ще видим..аз само лостчето ли трябва да гледам или цялата пътека под кормилото?при теб къде е било точно?

        Коментар


          #5
          Оказа се че не е само мигача, всички светлини са се променили. Като натисна спирачка ми свети единия стоп и лампичката за задна скорост. Всичко се е объркало. Незнам къде е причината. Може ли да ми препоръчате някой жичкаджия!

          Коментар


            #6
            със сигурност проблема е в масатапровери всички замасявания на колата,не само на стартерапровери всичко и зачисти връзкитеи аз имах такъв проблем през лятотооказа се,че се е загубила масата на клаксонаи за 5 мин го оправих
            Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

            Коментар

            Working...
            X