Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем след смяна на километраж

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем след смяна на километраж

    Здравейте, колеги. Днес смених оригиналния черен километраж с бял- моя е 03.1999, този който сложих е 03.2000.
    Първоначално всичко беше ок, после обаче правих диагностика на abs-а със multiecuscan и първоначално я разчете показа ми грешка в заден десен датчик, по-късно забелязах че постоянно свети лампата на ръчната и не угасва, при даване на контакт първоначално трябва да светнат лампа за абс и ръчна и после да угаснат, но светва само тази за ръчната и не угасва. Другото което забелязах, е че с Multiecuscan вече не мога да се свържа със абс модула или с компютъра на колата... Не съм давал на контакт със свален километраж, колата е браво 1,9 жтд 105.
    Някой да има идея какво да направя? За сега съм откачил клемата на акумулатора да видим утре какво ще стане...
    FIAT BRAVO 1.9 JTD 105, 99г.

    #2
    Предполагам, че има разлика в таблата, ето какво се случи при мен http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=114776 , така че разгледай схемите на двете табла подробно.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      #3
      колкото и да е странно, май съм взел табло от кола без abs... не ми се ще да го махам по скоро ще гледам как да го натъманя, ако трябва ще направя от двете едно.
      FIAT BRAVO 1.9 JTD 105, 99г.

      Коментар


        #4
        Проблема е решен, взех платката от моето и я сложих на другото, всичко е точно интересното е че като гледах платките отзад и двете имаха ремонти...
        FIAT BRAVO 1.9 JTD 105, 99г.

        Коментар


          #5
          Хм, ГОЯМО БРАВО, елементарно Уотсън.
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар

          Working...
          X