Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Слагане на CD на Стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Слагане на CD на Стило

    Здравейте,От скоро съм притежател на Стило 2003г., количката е супер. Единствения недостатък е, че е с касетка.Въпросът ми е, панелът сваляли се и може ли да се сложи такъв със CD ?Извинявам се, ако има такава тема, не я намерих през търсачката.

    #2
    Да, може, нещо от сорта ти трябва: http://www.electronics.bg/product_in...ts_id=21005513
    FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

    Коментар


      #3
      tambuhtaneca написа:
      Да, може, нещо от сорта ти трябва: http://www.electronics.bg/product_in...ts_id=21005513
      Това е вариант, но на мен мисълта ми е дали може да се замени целия панел с оригинално CD

      Коментар


        #4
        Честно казано не знам каква ти е идеята, но мисля, че CD от Стило не чете MP3, та да слушаш аудио дискове, мисля, че му отмина времето. Взимаш си един такъв панел и плеър с USB и си ти.
        FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

        Коментар


          #5
          Имах същия проблем - Стило с касетофон. Единствения начин да имаш mp3 е да сложиш навигация от моделите с всички екстри. Няма от къде да намериш, и цената им е около 300лв.Аз си купих бленда (40лв) и радио с usb (100лв).

          Коментар


            #6
            Колегите да кажат дали на тези с касетката ще стане Microlink или Yatour? Аз на Стилото сложих Microlink и съм повече от доволен, мисля ми излезна около 80 лв. с доставката.
            Fiat Stilo 115 h.p. 2004
            Глупаво е да правиш планове за целия си живот, след като не си господар дори на утрешния ден.

            Коментар


              #7
              А нямаш ли сд-чейнджър в жабката? На моето има за 5 диска, чете само оригинални сд-та, не и такива, с мп3. Иначе, имаше тема тук, във форума, как да си изкараш юсб на мястото на касетата.Аз не изпитвам нужда от музика на диск, касета или друг насител, защото бързо ми втръсват. Радиото си е съвсем достатъчно, а и имаш новини от време на време, макар, че някои радиостанции вече са ми омръзнали, защото въртят едни и същи парчета, та чак съм ги научил кое след кое следва
              Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

              Коментар


                #8
                оргинaлно сд то чете мр3
                Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
                Втората......пак същата!
                (_-_)______////_______(_-_)
                Punto75-Вече на жената!
                Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

                Коментар


                  #9
                  оргинaлно сд то чете мр3


                  бъркаш се, има си и само cd има и такова което чете мр3.aко чете мр3 ще си бъде обозначено отпред на панела.
                  прилагам снимка да видите.
                  Последна редакция от cs_aleksandar; 21.08.2016, 09:04.
                  Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                  И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                  .

                  Коментар


                    #10
                    Може но не съм срещал такова
                    Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
                    Втората......пак същата!
                    (_-_)______////_______(_-_)
                    Punto75-Вече на жената!
                    Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

                    Коментар


                      #11
                      Аз си монтирах на Стилото -микролинк от Сърбия около 80 лв. Работи във всички муз. формати поддържа до 32гб. карти и флашки Звука е чудесен лесен монтаж с поръчка за Стило буксата е точна и няма проблеми . Разпознава го като CD от 1-10 на всяко виртуално CD по 100 песни. когато се постави първоначално картата или флашката и е празна то автоматично си ги инициализира като 10 CD просто се слагат вътре песните и готово. Самата кутия е в хладилната жабка а в ъгъла през пантата минава кабела.
                      Стило 1.6

                      Коментар

                      Working...
                      X