Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Seicеnto 1.1 1998 - къде е индикацията за прегряване?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Seicеnto 1.1 1998 - къде е индикацията за прегряване?

    Здравейте, отскоро имам Fiat Seicento 1.1 1998г, при подаване на контакт на таблото не светва лампата за охлаждането /или по точно лампата за прегряване на двигателя/, но и като се вгледам в таблото не и виждам символа да го има, възможно ли е да я няма въобще , или ако я има в коя част на таблото се намира точно?Допълнено заглавие.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Re: Fiat Seicеnto 1.1 1998

    fori написа:
    Здравейте, отскоро имам Fiat Seicento 1.1 1998г, при подаване на контакт на таблото не светва лампата за охлаждането /или по точно лампата за прегряване на двигателя/, но и като се вгледам в таблото не и виждам символа да го има, възможно ли е да я няма въобще , или ако я има в коя част на таблото се намира точно?
    При мен е същото със същата кола.Даже мислех,че може лампата да е изгоряла.Някой да знае нещо по въпроса?

    Коментар


      #3
      Има лампа, която е кото термометърче или корабче и свети червено -> Колата е прегряла много, не карай.Ако само иска да си поеме въздух - Светва лампата на маслото заедно с още няколко, не се сещам кои, май чек лампата и още нещо, и минава на бавен режим като се включва охлаждането на втора степен.

      Коментар

      Working...
      X