Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мареа проблем мигачи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мареа проблем мигачи

    Здравейте от в седмици имам Фиат Мареа от 2000та година (1.9 jtd105hp). Вчера карах колата близо ят километра нямаше проблеми, паркирам и след два часа минавам покрай нея и гледам всички мигачи светят постоянно. Влязох запалих я лостчето беше в средно положение (изключени мигачи), така запалих колат пускам къси дълги всичко работи аварийни - нищо светят синвсички постоянно мигачи като пусна пак свети във всички посоки постоянно.(вътре на таблото имдвете стрелки ми светеха също) Понеже бях на работа и трябваше да я оставям, заключих колата и отидох да работя. След 3 часа се измъкнах пак защото ме човъркаше мисълта за тоците, отивам до колата отключвам влизам пак всичко светти помъчих да запаля - няма акомулатор вече.... Всичко изгасна нулираха се изминатите километри часаовника на радиокасетофона и мигачите изгаснаха. Отвих капачето на бушоните всички си бяха здрави няма черно няма нищо подозрително бяха и студени. Заключих колата с ключа без аларма и отидох на работа. След 7 часа една колешка ми даде ток запалих си я всичко беше нормално.... Мигачите си мигат като ги пусна а като ги апра са си огаанали. Тази седмица ще мина през ел техник да я види, но ако някой може да ме посъветва какво да правя ще съм много благодарен. Може би има и други хора с подобен проблем
    Ей тука едно различно проектче за Кораба майкаsigpic
    Вече и във фейсбук @HoodrideFIRAT

    #2
    Навежда ме на някакво сбозяване на алармата, ако е свързана с мигачите, след като е нямало ток се е рестартирала и се е оправила.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      #3
      И на мен ми мина през ума това нещо и ще видя еладжията какво ще каже... Проблема е че е едно дистанционно с едно копче и на неги мие и централното ако могат да се разделят аларма и централно направо ще я махам
      Ей тука едно различно проектче за Кораба майкаsigpic
      Вече и във фейсбук @HoodrideFIRAT

      Коментар

      Working...
      X