Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с ел. стъкла на Типо 1.4 i.e.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с ел. стъкла на Типо 1.4 i.e.

    Колеги от Пловдив, кажете някой сервиз в града, където да ми оправят електрониката на стъклата, защото с брат ми много разбираме, та ги поразвалихе. Някак не знайно как, след "ремонта", който извършихме от пасажерските копчета, а и не само, когато е свален до колкото е възможно прозореца, като натисна копчето за сваляне, прави обратното. Та сега имам 4 копчета за вдигане на прозореца. А също, и не знам какво сме барнали, свалих прозореца откъм шофьорското си място и падна до долу. :О Сега въобще не реагира от копчето да се вдигне, само си цъка без моторчето да се върти. Доста смешно звучи, но.. дайте решение. Благодаря предварително.
    Обичай си фиат-чето
    Tipo 1.4 i.e.

    #2
    Не съм сигурен от какво е , но ако излезе че ти трябва управлението за стъклата, което е при таблото с бушони и релета, с удоволствие ще ти го подаря срещу символична сума
    FIAT BRAVO II 1.4 GPL
    FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
    FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
    FIAT UNO 1.5

    Коментар


      #3
      Един майстор ми каза, че било от машинките, а сега и тях трябва да търся, тези джаджи не могат ли да се поправят..
      Обичай си фиат-чето
      Tipo 1.4 i.e.

      Коментар


        #4
        Моторчетата са с 2 кабела. Като се подаде с един поляритет стъклата се вдигат, като се подаде с обратен се свалят. По-скоро смени модула, който ти предлага колегата.
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар

        Working...
        X