Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на крушка на номера

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на крушка на номера

    Търсих да намеря как се сменяше крушката за осветление на номеря, имаше някаква такава тема но не я намерих. Та въпросът ми е в коя посока се натискаха гнездата наляво или на дясно, вадил съм ги преди 7 г., когато я купувах, бяха с някакви щипки и ако не уцеля посоката може да ги счупя. Колата е от подписа - Брава.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    #2
    На едната ми светлина, едната щипка е леко счупена и често провисва, ще ти я снимам в обедната почивка и ще я кача.Едит: Явно хубаво съм го закрепил последния път и не е виснала. Но я снимах де. На снимката е дясната (когато съм застанал зад колата). В дясната страна има дупчица и сиг ако разчовъркаш и ще стане.
    Прикачени файлове
    ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

    Коментар


      #3
      ГОЛЯМО МЕРСИ!
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        #4
        Аз така ги сменям лягам под задната броня и напипвам буксите и ги завъртвам от плафоните и сменям крушките последно сложих диодни по силно светят.Иначе ако искаш и плафоните да вадиш имат пластинки натискаш ги и издърпваш плафона но после може да ти пречи регистрационния номер
        Fiat Brava 1.2 16V 80 к.с 2001г.

        Коментар

        Working...
        X