Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стило-крушка-грешка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Стило-крушка-грешка

    Здравейте колеги при натискане на спирачка а някой път и без натискане ми изкарва грешка, която след 2 секунди изчезва. Излиза стрелкичка горе в ляво < на дисплея и пише bulb falure rr indicat. Какво означава това rr indicat. ? Задна дясна от rear right indicator- заден десен мигач или стрелкичката означава от лявата страна а rr e съкращение на rear само, чудя се кой стоп да разглабям?? Иначе светлините си светят няма изгоряла крушка, явно засича на моменти някъде различно от нормалното съпротивление!

    #2
    И аз имах подобен проблем , пишеше ми "bulb failure stop lamp" нещо от този сорт , та заден десен стоп след разглобяване почистване на буксата и леко прьскане с контактен спрей проблема отпадна
    фиат типо 1.4 cat.ie Бахх Маамууу
    Фиат Стило - 1.8 16V , 133 магарета

    Коментар


      #3
      Аз имах същия проблем отидох при еладжия и ми презапои платката на стопа и буксата понеже е замасило и беше стопено наскоро пак се появи проблема и реших да го реша аз и се оказа едната магистралка от платката се беше отлепила и я залепих затова виш стопа проблема може да е там.

      Коментар


        #4
        Разглобих стопа, махнах крушката за мигача сложих нова китайска, почна постоянно да свети за изгоряла лампа и ни мигач ни стоп свети отзад, търнах старата крушка в асфалта сложих я , и заспа. Явно китайката не я хареса , и разглобих заден ляв стоп както показва стрелкичката < на таблото а надписа Rr е съкращение на rear т.e. Отзад!!

        Коментар


          #5
          Така... при мен проблемите бяха следните.... Прегоряла букса към единия стоп....със всяко натискане на стопа излизаха индикации за изгоряла лампа... Свалих стопа зачистих буксата залепих разтопената пластмаса където не държеше крачето добре и църкаше.... за сега е добре....преди това трети стоп постоянно примигваше... проблем в стоп машинка на педала...свалих я и зачистих пъпките...проблема се реши...за сега всичко е ок/
          Powered by Emzo

          Коментар

          Working...
          X