Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Усилвател към оригиналното стерео на Стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Усилвател към оригиналното стерео на Стило

    Здравейте колеги Понеже не можах да открия подобна тема затова реших да пусна нова.Ако има такава тема ще съм благодарен някои ако ме насочи натам. Та въпросът ми е възможно ли е да се пусне усилвател към фабричната аудио система и дали някои се е опитвал да прави нещо подобно.Защото като гледам в упътването на аудиото на допълнителният конектор има Line Out. Точният модел на радиото не го знам този със сд-то е но без мп3.Говория за тези пинове на конектора:Line output connection presettingfor power amplifier (Booster) oractive speaker.C1 Positive sound input forexternal TMC moduleC2 Negative sound input forexternal TMC moduleC3 MUTE signal input fromexternal TMC moduleC4 Not connectedC5 Not connectedC6 Power amplifier switchingvoltage: on/off (max. 0.3A).Ако някои може да сподели нещо по този въпрос ще е супер
    Прикачени файлове

    #2
    Търси си усилвател с вход по високо ниво...Иначе казано ,да има букса ,за вход от кабелите на говорителите ,а не само чинчове...Една малка бяла буксичка е...Контрол кабела може да си го направиш с копче и да си го пускаш ,когато ти е кеф ,защото няма субуфер контрол фабричния плеър и е малко кофти...Това бих те посъветвал аз...
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

    Коментар


      #3
      трябва ти букса за Блаупункт за изходи
      Прикачени файлове
      FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

      Коментар


        #4
        Благодаря за бързите отговори А ще може ли да ме насочите от къде да взема този кабел защото аз успях да открия само това http://aval-bg.com/2804/RCA+007.601-0+Blaupunkt и не знам дали ще свърши работа

        Коментар


          #5
          Не се лъжи колега това са входове не изходи, ако ти трябва сигнал то си вземи от колоните не е перфектен вариант но е вариант.Positive sound input for external TMC module.Превод.Положителна звук вход за външен модул TMCИнфо за TMC превод с Гугал ЦъкИ ТМС в България
          Шофирай разумно, на пътя не си сам.
          Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
          Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
          Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

          Коментар


            #6
            Vankos написа:
            Благодаря за бързите отговори А ще може ли да ме насочите от къде да взема този кабел защото аз успях да открия само това http://aval-bg.com/2804/RCA+007.601-0+Blaupunkt и не знам дали ще свърши работа
            Тази синята е за вход AUX а жълтата е за изход +remote.Имам я ако искаш ми пиши на лични.П.С...Имаме и платка която взима сигнал от задни тонколони и ги преобразува в чинчове.
            FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

            Коментар

            Working...
            X