Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мога ли да му сложа ксенонови крушки на Стило 1.9jtd 115 кс?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мога ли да му сложа ксенонови крушки на Стило 1.9jtd 115 кс?

    От скоро съм горд собственик на стило 1.9 jtd 115к.с .Та въпросът ми е , мога ли да му сложа ксенонови крушки на фаровете и другият ми въпрос е къде се намира филтъра на купето и как мога да стигна до него. Предварително благодаря на отзовалите се колеги.Грешен раздел -> Преместена. Редактирано заглавие.Прочети правилата на форума!Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Можеш.Филтъра е в краката на пасажера.Ползвай търсачката, за да видиш как се сменя.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      А за какъв чеп са ти тия ксенонови крушки, като и оригиналните на стилото си светят много добре? Казвам го от личен опит, сравнено и с други коли. Пък и само нощем ли ще караш? Монтираш си един длр модул на 30 % и нямаш грижи със забравени включени светлини през деня! Ксенона свети само на 100 %.
      Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

      Коментар


        #4
        Аз съм с ксенон на Стилото и свети доста добре... Иначе през деня си карам на халогените, които са във фара... Минавал съм много пъти покрай катаджии и не са ме спирали...
        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

        Коментар


          #5
          dabadaba написа:
          А за какъв чеп са ти тия ксенонови крушки, като и оригиналните на стилото си светят много добре? Казвам го от личен опит, сравнено и с други коли. Пък и само нощем ли ще караш? Монтираш си един длр модул на 30 % и нямаш грижи със забравени включени светлини през деня! Ксенона свети само на 100 %.
          А дрл-то няма ли да доведе до показване че има изгоряла крушка?
          Fiat Stilo MultiJet 120 PS
          Multiwagon

          Коментар

          Working...
          X