Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поредния проблем с Радиото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Поредния проблем с Радиото

    Доста пътувах из бг тая година и по балкани и по кво ли не Забелязах, че като ида в Балкана ,радиото губи станции и започва да търси.Нормално......но ненормалното е че като се върнах в Пловдив продължаваше да си търси В момента трудно лови станции,а като хване са със шум или пукат или нещо друго.Касетофона работи без проблем.Четох бая теми че било от някъв чип ТЕА6842Н .Интересува ме актуална информация,има ли място в Пловдив/пък и другаде да е/ да ми го оправят и каква ще е цената? Или да търся друго по моргите ?Или някво друго решение ако има ?

    #2
    Доколкото разбирам,като се иде в друга област,радиото автоматично почва да търси други станции.Тоя чип прегрява от търсене и изгаря.Прав ли съм донякъде ?Защо тогава великата италианска инжинерна мисъл не е предвидила да се изключва това радио ? Понеже аз моето не мога И значи мине ли 10г тва радио,и колата пътува в друга област,каквото и да правиш то ГОРИ Същата работа малко като с еърбеците под седалките.

    Коментар


      #3
      dan4op5 написа:
      Доколкото разбирам,като се иде в друга област,радиото автоматично почва да търси други станции.Тоя чип прегрява от търсене и изгаря.Прав ли съм донякъде ?Защо тогава великата италианска инжинерна мисъл не е предвидила да се изключва това радио ? Понеже аз моето не мога И значи мине ли 10г тва радио,и колата пътува в друга област,каквото и да правиш то ГОРИ Същата работа малко като с еърбеците под седалките.
      Ами като не лови станций просто го изключчваш, или ти само го намаляш. Нашите Visteon-и са произведени в Португалия ( не са Италянски ) A и бъгавата инсталация на тая кола пак не е Италянска а е Немска. Грешката на Италянците е че са набили само бъгави части
      Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
      И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
      .

      Коментар


        #4
        cs_aleksandar написа:
        dan4op5 написа:
        Доколкото разбирам,като се иде в друга област,радиото автоматично почва да търси други станции.Тоя чип прегрява от търсене и изгаря.Прав ли съм донякъде ?Защо тогава великата италианска инжинерна мисъл не е предвидила да се изключва това радио ? Понеже аз моето не мога И значи мине ли 10г тва радио,и колата пътува в друга област,каквото и да правиш то ГОРИ Същата работа малко като с еърбеците под седалките.
        Ами като не лови станций просто го изключчваш, или ти само го намаляш. Нашите Visteon-и са произведени в Португалия ( не са Италянски ) A и бъгавата инсталация на тая кола пак не е Италянска а е Немска. Грешката на Италянците е че са набили само бъгави части
        Точно казано.
        STILO-2003-115 HP-JTD Power
        Преди ФИАТ БРАВА TD 75-98г.

        Коментар

        Working...
        X