Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стило-проблем с анти-пинч сензор (прискрипване)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Стило-проблем с анти-пинч сензор (прискрипване)

    Здравейте на всички.Имам следният проблем-задна лявя врата сензора против прищипване се изписва на борд-компютъра като неизправен и зумера писка почти непрекъснато.Какво съм направил до сега: свалил съм корите на задните врати и съм премерил съпротивлението на сензорите на двете врати и се оказа еднакво-1207ома.Какво друго съм забелязал-връщайки се от Априлци минах през Беклемето и колкото по на високо се качвах толкова по често пискаше зумера,когато слязох в Кърнаре зумера спря да писка.Учудващо тази сутрин изписка няколко пъти,а иначе писка само при палене и след това спира.С благодарност приемам всякакви съвети и мнения.
    0 осем осем7 девет36985

    #2
    Генералния проблем е Стило, а иначе проблема е в някоя букса във вратите или някой от проводниците.Премери съпротивлението в изходна точка, там където всичките проводници се събират на едно място, но нямам идея къде е Виж в eLearn.Kато краен вариант - съпротивления за емулация и бай бай, антищип сензори.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      А пробва ли
      FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

      Коментар


        #4
        Имa еднa джaджa в корaтa нa врaтaтa, която упрaвлявa вдигaнето нa прозорецa, aз я смених и проблемa се опрaви, при мен не стaнa с обучение!
        Stilo 1.9jtd
        Bravo 1.9TD

        Коментар

        Working...
        X