Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Грешка на фиат мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Грешка на фиат мареа

    Днес ми се счупи копчето на стъклото дясното изкара 2 дена и показа ерор цл дадох да провера колко градуса е и показа 50 и непада ако може някаква идея как да го оправя че ми писна с тва ерор цл

    #2
    Дали да не прочетеш важните теми в разделите, най-напред? Особено тея в раздела за отопление, вентилация и климатици. Тва "ерор цл" дето му викаш, е "Error Cli" и означава, че нещо с климатика не е наред. Като прочетеш важните теми - ще знаеш какво е и как се ремонтира.А това, че ти е счупено копчето на дясното стъкло - няма нищо общо с климатика. Значи имаш два проблема.

    Коментар


      #3
      Re: Грешка на фиат мареа

      SamCrow написа:
      Днес ми се счупи копчето на стъклото дясното изкара 2 дена и показа ерор цл дадох да провера колко градуса е и показа 50 и непада ако може някаква идея как да го оправя че ми писна с тва ерор цл
      Ето в тази тема е обяснено за Error Cli http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=24061Може да е от датчика за външната температура който е на дясното огледало а за копчето на стъклото пробваш с друго или проблем с някой кабел успех
      Fiat Brava 1.2 16V 80 к.с 2001г.

      Коментар


        #4
        А може просто да е прекъснал кабел или окислен пин на муфата на вратата - оная кръгла букса през която минават кабелите. И копчето на стъклото, ако не е счупено механично, също може да не работи по тази причина.
        Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

        Коментар

        Working...
        X