Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде се намира букса номер 55 от картинката?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде се намира букса номер 55 от картинката?

    Здравейте.Вчера запона да ми свети ламБата за налягането на маслото. Естествено спрях веднага мазане си имаше масло доволно, сменяно е преди има няма 5 месеца а съм минал не повече от 5000км. При форсиране около и над 3000оборота гаснеше. След има няма 2 мин седяне изгасна напълно. от тогава не е светила изобщо нито при палене на колата нито по време на шофиране. Та разтърсих се аз намерих къде е масления датчик и буксата му е здраво омаслена реих да не се е прецакал и пробвах да окъся кабела накъде на двигателния блок но така и не светна ламБата на таблото. тръгнах да търся как и откъде минават кабелите но не мога да немря въпросната букса номер 55 показана накартинката. Намерих подобна но само с 8 кабела точно зад акумнулатора. Но по втората картинка не се ориентирам къде трябва да е и дали е тя. Според ръководството кабела трябва да е сиво-жълт за датчика, но на нея такъв няма. Та помогнете със съвет къде да търса пущината.p.s.по незнайна причина не мога да кача снимките от ръководството поради следната грешка "Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /var/www/fiat-bg-forum/db/mysql4.php on line 118" ще пробвам пак по-късно ако не успея май е за триене темата , че без снимките не е много полезна за никои п.п.сстана
    Прикачени файлове
    Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
    182A4.000 IAW49F
    LPG - Lovato EasyFast
    ----------------------------
    "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн
Working...
X