Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неизползван куплунг при чистачките - Пунто МК2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Неизползван куплунг при чистачките - Пунто МК2

    Имам въпрос - този куплунг за какво е? От както взех колата е изключен по този начин, а е "оригинален" (ако мога да съдя по изпълнението).Върви заедно с кабела за мотора на чистачките, като се разделят и той остава изключен и не знам за къде е?
    Прикачени файлове
    Fiat Punto MK2 Sporting
    Fiat Punto MK2 HGT

    #2
    Утре ще погледна при мен дали има такъв кабел там и къде се включва, но чесно казано мисля, че там не минават подобни кабели, но първо ще погледна
    punto HGT

    Коментар


      #3
      Едно предположение - някой си е извел диагностична букса на удобно място, съдя по цветовете ан кабелите.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        S_BANKOV написа:
        Едно предположение - някой си е извел диагностична букса на удобно място, съдя по цветовете ан кабелите.
        Е колко по-удобно от 16 пинов конектор при предпазителите. Така е оригинално на МК2.
        Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
        Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
        Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

        Коментар


          #5
          Точно каквото е казал @veselin10, няма нужда от друга според мен.Колата е HGT, оригинално публикацията беше в темата за HGT, но някой модератор я е преместил.Буксата идва заедно с кабела за чистачките и на по-горната снимка, там където са ми пръстите - там се разделят.Отделно самата букса е същата като модел с тази, която например е за фаровете за мъгла (жълт корпус, зелено хармонично уплътнение и щипка)
          Fiat Punto MK2 Sporting
          Fiat Punto MK2 HGT

          Коментар


            #6
            Ето и отговорът: Това е букса за оригиналната аларма (която аз нямам).Питах във fiatforum. Ето и линк към темата, ако някой го интересува: http://www.fiatforum.com/punto-ii/35...ml#post3502241
            Fiat Punto MK2 Sporting
            Fiat Punto MK2 HGT

            Коментар

            Working...
            X