Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стране проблем със запалка (Fiat Stilo)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Стране проблем със запалка (Fiat Stilo)

    Здравейте, колеги!Имам проблем със запалката, както разбрахте от заглавието. Когато натисна запалата тя си се подгрява, всичко работи като хората и тн. Но когато се опитам да включа трансмитер/usb или каквото и да е различно - няма никой. Веднъж поразмърдах едно от многото устройства, който имам за тази запалка и светна за около секунда и до там .. Моля, давайте предложения и/или адекватен майстор.Поздрави, Росен!
    FIAT Stilo 1.9 JTD

    #2
    Re: Стране проблем със запалка (Fiat Stilo)

    Slavchev написа:
    Здравейте, колеги!Имам проблем със запалката, както разбрахте от заглавието. Когато натисна запалата тя си се подгрява, всичко работи като хората и тн. Но когато се опитам да включа трансмитер/usb или каквото и да е различно - няма никой. Веднъж поразмърдах едно от многото устройства, който имам за тази запалка и светна за около секунда и до там .. Моля, давайте предложения и/или адекватен майстор.Поздрави, Росен!
    Хубаво почисти запалката отвътре, защото пъпката на трансмитера не прави хубав контакт. Ял съм го същия боб , с 1 отверка зачистих контактните точки в запалката и всичко се оправи.
    Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
    И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
    .

    Коментар


      #3
      Мерси, колега! Стана!
      FIAT Stilo 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        От скоро и аз съм със Фиат Стило, запалка има, но пепелници не. Не съм пушач, но като няма пепелници и запалката е излишна според мен.

        Коментар


          #5
          То и при мен се получи така с трансмитера,но си пуснах директен плюс към трансмитера от CD то и трансмитера на мястото дето се слагат стотинките,а и аз нямам заден пепелник и отчаяно си търся.
          Kара фиат стило 1.2..16v.2002г.Преди Фиат пунто 1.2 8V,2001г,Опел кадет 1.6i(газ)1988г.Лада 1500 чиста!1977г.

          Коментар


            #6
            bobi111 написа:
            От скоро и аз съм със Фиат Стило, запалка има, но пепелници не. Не съм пушач, но като няма пепелници и запалката е излишна според мен.
            бре я дай една снимка в купето там под врътките за парното да го видим без пепелници...че не бях срещал такова...
            Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
            BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
            BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

            Коментар


              #7
              kiselo написа:
              bobi111 написа:
              От скоро и аз съм със Фиат Стило, запалка има, но пепелници не. Не съм пушач, но като няма пепелници и запалката е излишна според мен.
              бре я дай една снимка в купето там под врътките за парното да го видим без пепелници...че не бях срещал такова...
              Утре ще снимам, но пепелник не открих.

              Коментар


                #8
                Аз утре ще ви пусна една снимка да видите моя трансмитер де съм го заврял
                Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                .

                Коментар


                  #9
                  bobi111 написа:
                  kiselo написа:
                  bobi111 написа:
                  От скоро и аз съм със Фиат Стило, запалка има, но пепелници не. Не съм пушач, но като няма пепелници и запалката е излишна според мен.
                  бре я дай една снимка в купето там под врътките за парното да го видим без пепелници...че не бях срещал такова...
                  Утре ще снимам, но пепелник не открих.
                  ето снимка:
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                    #10
                    А като го натиснеш не се ли отваря.
                    Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                    И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                    .

                    Коментар


                      #11
                      cs_aleksandar написа:
                      А като го натиснеш не се ли отваря.
                      С натиск не се отваря, но го отворих отстрани с отверка има щипки и отдолу няма пепелник.

                      Коментар


                        #12
                        Ето снимка на моя трансмитер къде съм го монтирал
                        Прикачени файлове
                        Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                        И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                        .

                        Коментар


                          #13
                          cs_aleksandar написа:
                          Ето снимка на моя трансмитер къде съм го монтирал
                          Eee... браво, много готино и практично!!!

                          Коментар

                          Working...
                          X