Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане за диагностика на Типо ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Питане за диагностика на Типо ?

    Колеги из форума и търсачката не намерих конкретен отговор на това което ме интересува и реших да питам.С тези кабели за диагностика на снимката и софтуера на фиат мултиекоскан дали мога да направя диагностика на типото и евентуално да ме насочите има ли такава букса за диагностика и ако има и къде да я търся.При мареата е лесно дигаш капака включваш кабелите в буксата пускаш компа и всичко става за минути.Иначе мотора е 1.6 бензин края на 91година.
    Прикачени файлове
    Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

    Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
    Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

    #2
    Абе това май имаше вариант за самодиагностика, иначе виза и ФЛТ, за ЕКУ скана не съм сигурен дали го чете.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      E Колега Банков ама ще стане ли с тези кабели от еку скана с някой от програмите дето спомена или са други кабелите ?То става много сложно май май трябва някоя от тези програми да търся ще си мине без диагностика имах желание да му направа ама !
      Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

      Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
      Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

      Коментар


        #4
        С тези кабели няма да стане, какво ме е на типото?
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Абе не че му има нещо просто така исках да вида какво ще покаже покаже.Сега засега е пушка цяла зима не е карано днес ще сложа акумолатора да видим ще запалили дзверо и ще направа едно кръкче да го размърдам малко.
          Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

          Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
          Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

          Коментар


            #6
            Тогава задължително му погледни маслото и го остави поне 10минути да поработи на място на тихи обороти.То като се замисля има голяма електроника, три датчика и на всичкото отгоре стават и от лада
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #7
              Хахаха това е добре да знам че стават от лада да не влизам вътрешно .Иначе акумолатора е бил вкъщи на топло и след 7 месеца стоене запали от половин оборот направо ме учуди ама нещо се тресе върви ама като че ли няма мощност струва ми се че работи на 3 цилиндъра ще сваля свещите тези дни и ще си проличи на кои цилиндър е проблема може да е избил кабел или свещ дистрибутурната капачка е нова та там не вярвам да е но не е и изключено но ще проверя и кабелите и от капачката и към свещите да няма някаде окислено или хлабава връзка .
              Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

              Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
              Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

              Коментар

              Working...
              X