Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

допълнителни свободни конектори браво 1.9 JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    допълнителни свободни конектори браво 1.9 JTD

    Привет на всички съфорумници!Имам следният интересен въпрос - при плафона в купето имам 3 букси (2 за захранването на самият плафон и 1 допълнителна), та въпроса е тази свободната за какво е била предвидена? Може би някоя екстра която нямам, но бих могъл да си добавя Второто е отново допълнителен конектор но този път под конзолата между седалките (тази с ръчната и скоростният лост). Там имам конектор за ел. огледалата и още един свободен. Може би за подгрев на седалки или???
    Fiat Bravo 1.9 JTD 1999 105hp

    #2
    До колкото знам свободния конектор в плафона е за светлина за такси.
    04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

    Коментар


      #3
      vgeorgiev написа:
      До колкото знам свободния конектор в плафона е за светлина за такси.
      няма много логика но пък и не е изключено да е така... някой друг да има предложения?
      Fiat Bravo 1.9 JTD 1999 105hp

      Коментар


        #4
        Алармата е в плафона,ако си без аларма куплунга е за нея.

        Коментар


          #5
          kiriluz1 написа:
          Алармата е в плафона,ако си без аларма куплунга е за нея.
          Алармата не е в плафона. Това, което мислиш, че е аларма е приемника и.Буксите са 3:1) Осветление плафон2) Приемника на централно и/или аларма3) Светлини за табела за такси.
          04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

          Коментар


            #6
            vgeorgiev написа:
            kiriluz1 написа:
            Алармата е в плафона,ако си без аларма куплунга е за нея.
            Алармата не е в плафона. Това, което мислиш, че е аларма е приемника и.Буксите са 3:1) Осветление плафон2) Приемника на централно и/или аларма3) Светлини за табела за такси.
            т.е. единият куплунг е за плафона а другият който при мен също е включен е за централното ми? тогава и такси табелата е разбираема. а има ли фабрично аларма?
            Fiat Bravo 1.9 JTD 1999 105hp

            Коментар


              #7
              Brava/Bravo мисля, че нямат фабрични аларми.Единствено ELX версията има централно (разбирай да си отключиш дистанционно с ключа).
              04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

              Коментар


                #8
                vgeorgiev написа:
                Brava/Bravo мисля, че нямат фабрични аларми.Единствено ELX версията има централно (разбирай да си отключиш дистанционно с ключа).
                значи точно като при мен защото аз имам централно.между другото къде мога да видя всичките модификации и разликите между тях?
                Fiat Bravo 1.9 JTD 1999 105hp

                Коментар


                  #9
                  vgeorgiev написа:
                  Brava/Bravo мисля, че нямат фабрични аларми.Единствено ELX версията има централно (разбирай да си отключиш дистанционно с ключа).
                  Имат и са вързани заедно с централното, което всички имат, демек като заключиш с ключа ти се заключва и петте врати и се активира алармата. А колегата да пусне една снимка, че може и да се бъркат нещата.
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    #10
                    S_BANKOV написа:
                    vgeorgiev написа:
                    Brava/Bravo мисля, че нямат фабрични аларми.Единствено ELX версията има централно (разбирай да си отключиш дистанционно с ключа).
                    Имат и са вързани заедно с централното, което всички имат, демек като заключиш с ключа ти се заключва и петте врати и се активира алармата. А колегата да пусне една снимка, че може и да се бъркат нещата.
                    за съжаление е сглобен и не направих снимки, но тия дни ще го разглобя отново и ще прикача за да се ориентирате. междувременно знаете ли какви са елементите на алармата и дали ако намеря от някоя морга мога да си подкарам и при мен?
                    Fiat Bravo 1.9 JTD 1999 105hp

                    Коментар


                      #11
                      И при мен има една свободна букса в плафона. Ток има, когато дам контакт. Може и за шибидах да е.
                      Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                      Коментар


                        #12
                        ето и снимките на двете въпросни букси това са тези в плафонаhttps://www.dropbox.com/s/3wp5bz1eyl...2017.47.26.jpgдвете използващи се за плафона и централното може биhttps://www.dropbox.com/s/2ysjjgccwb...2017.47.40.jpghttps://www.dropbox.com/s/vmiow3iakp...2017.48.25.jpgвъпросната неизвестна буксаа това при ръчнатаhttps://www.dropbox.com/s/lrpibb18jg...2017.51.10.jpgчерната е за ел.огледалата, а бялата е тази която ме интересуваhttps://www.dropbox.com/s/oavknoon8j...2017.51.28.jpghttps://www.dropbox.com/s/oat249z8u2...2017.51.36.jpgне са най-хубавите ми снимки, но като за набързо стават
                        Fiat Bravo 1.9 JTD 1999 105hp

                        Коментар


                          #13
                          някой??
                          Fiat Bravo 1.9 JTD 1999 105hp

                          Коментар


                            #14
                            Ето тук един колега обяснява за въпросната букса. Според мен тази букса не е свързана с еърбег или кантар, по-скоро е някаква индикация за сложен колан при по високи нива на оборудване. Качвал съм се в няколко други Бравота и я има и виси така. Свалял съм пасажерската седалка доста пъти и под нея няма никакви букси, тоест не е и за подгрев.
                            Fiat Bravo 1.6 16V '99
                            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic '09
                            Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
                            ------------------------------------------------------------
                            Безсмъртен съм до доказване на противното, а след това няма да ме засяга!

                            Коментар

                            Working...
                            X