Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със Баласт (HID)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем със Баласт (HID)

    така колеги отдеве стигнах до заключението че единият ми баласт е здал багажа е подмених с обикновенна крушка временно но сега идва въпроса Възтоновима ли е повредата аз го отворих и останах учуден как един Елемент (незнаен) е изгорял (даже овъглил)ок ще го сменя този елемент пък каквото стане ем да ама не аз като незнам какъв е елемнта (а не ми се сваля другият баласт чеее на зло място)прикачвам няколко снимки ако някой знае какво е или има под ръка такъв да погледне ПС: мен ми мяза на съпротивление ама нз
    Шофирай разумно, на пътя не си сам.
    Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
    Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
    Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

    #2
    Вкарваш се в голям филм за ремонта с почти ясен край. Ходи на вагона в магазинчето на xenon.bg и си вземи един за 20-30 лв.П.П. Ама ако успееш въпреки заливката да го смениш това съпротивление и тръгне , ще е голям гъдел Съпротивление не гърми само обаче. Почти сигурно е , че вътре има и други поразии. Може и някакъв вид предпазител да е. Знаеш ли китаеца какво е сложил....
    Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
    Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

    Коментар


      #3
      veselin10 написа:
      Вкарваш се в голям филм за ремонта с почти ясен край. Ходи на вагона в магазинчето на xenon.bg и си вземи един за 20-30 лв.П.П. Ама ако успееш въпреки заливката да го смениш това съпротивление и тръгне , ще е голям гъдел Съпротивление не гърми само обаче. Почти сигурно е , че вътре има и други поразии. Може и някакъв вид предпазител да е. Знаеш ли китаеца какво е сложил....
      то че ще се взима нов баласт ще взимам ама гъделичка да го оправя ако мога де
      Шофирай разумно, на пътя не си сам.
      Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
      Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
      Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

      Коментар


        #4
        Тоя баласт е дирекно за кофата. Като го гледам май е ДЦ. Новия е 22 лв на маястото, където ти каза колегата
        Fiat Brava 1.9TD 100

        Коментар

        Working...
        X