Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Диагностика Палио-комби 1,6 16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Диагностика Палио-комби 1,6 16v

    Здравейте колеги. Колата е палио комби 1,6 16 v, 98 год. Проблема е следния: двигателя си работи нормално всичко е наред, но в един момент ЕКУ-то решава, че 2 цилиндъра не му трябват, без оглед топъл - студен двигател. Сменил съм свещи, кабели, пробвано е с работеща бубина. Диагностика не подлежи под никакъв вид с FES, приготвил съм и МЕS и VISA на 1 ком порт. Странно работи оборотомера, забива някъде и по едно време се оправя. Буксата е с 3 жици което ме навежда на мисълта, че може и да стане с Визата. Еку-то е 49 нещо си. Пиша това защото съм изчел доста теми от този вид и предполагам нещата отиват към ЕКУ. Колата е на майка ми, ще се прибирам около неделя и се надявам някой от Плевен ако може да съдейства при нужда. Поздрави.
    Palio Weekend 1.6 16V 100 1998
    Punto MK2 1.2 16 V 80 1999

    #2
    Колега, ако имаш възможност да дойдеш до Сторгозия, ще я прочетем, но дали ще има записана грешка вече е божа работа Пиши на ЛС да се разберем за подробностите.
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #3
      Резултата е следния: демонтаж на Екуто, и е следното животно - IAW 1AF 1999 год., монтира се на Браво/Брава, дата на програмиране 22.12.1975 год. - това е в режим симулация. Мулти скана иска да си платя за го прочете. Борбата с тиквата е голяма. Поздрави.
      Palio Weekend 1.6 16V 100 1998
      Punto MK2 1.2 16 V 80 1999

      Коментар


        #4
        Re: Диагностика Палио-комби 1,6 16v

        Palioweek написа:
        Здравейте колеги. Колата е палио комби 1,6 16 v, 98 год. Проблема е следния: двигателя си работи нормално всичко е наред, но в един момент ЕКУ-то решава, че 2 цилиндъра не му трябват, без оглед топъл - студен двигател. Сменил съм свещи, кабели, пробвано е с работеща бубина. Диагностика не подлежи под никакъв вид с FES, приготвил съм и МЕS и VISA на 1 ком порт. Странно работи оборотомера, забива някъде и по едно време се оправя. Буксата е с 3 жици което ме навежда на мисълта, че може и да стане с Визата. Еку-то е 49 нещо си. Пиша това защото съм изчел доста теми от този вид и предполагам нещата отиват към ЕКУ. Колата е на майка ми, ще се прибирам около неделя и се надявам някой от Плевен ако може да съдейства при нужда. Поздрави.
        Колега може ли да ми кажеш коя е сервизната букса на това палио и с каква програма се чете? Ако може да ми кажеш и къде е филтъра на купето?
        fiat palio 1600 16v 1999

        Коментар

        Working...
        X