Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кори на странични врати

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кори на странични врати

    Колеги моля ви за помощ мисля че предните ми тонколони на фиат браво които са под корите на 2 те врати са за смяна въпроса ми е лесно ли се свалят корите на вратите и как точно
    FIAT BRAVO 1.6 16v 1997 година

    #2
    Сравнително лесно се свалят. Отвиваш видийките около кората, сваляш дръжката със шестограмче, повдигаш с права отверка копчето за стъклото и отвиваш още един шестограмен болт в по-долната част на дръжката.След това кората се държи само на пластмасови щипки покрайщата и едни метални при лайстната на стъклото. Дърпаш баталската и ще излезе
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #3
      Като поотвориш леко кората и видиш къде са щипките и до самата щипка буташ отверка която ползваш като лост и ги вадиш да се стане беля да ги счупиш както е казал и колегата по горе сваля се лесно има няма 10 минути.Виж на снимката това кръглото наилонче в дупката през годините се отлепя и много гадно вибрира при мен се държеше на косъм махнах го и сега с новите говорители дори и като усиля звука е чист нищо не вибрира и дрънчи.
      Прикачени файлове
      Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

      Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
      Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

      Коментар


        #4
        Малко извън темата....колеги можете ли да кажете кои модели колони на пазара се събират във вратите на Браво,защото оригиналните са много странни като размер и форма
        FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
        Единствено в България "селянин" е обидна дума.

        Коментар


          #5
          Колеги моля ви да ми предложите тон колони що годе със добър звук но да не са много скъпи благодаря ви предварително става въпрос за тези във вратите
          FIAT BRAVO 1.6 16v 1997 година

          Коментар


            #6
            veskobravo написа:
            Малко извън темата....колеги можете ли да кажете кои модели колони на пазара се събират във вратите на Браво,защото оригиналните са много странни като размер и форма
            Ми за Бравото колега предполагам е като на Мареа при мен паснаха идеално едни трилентови елипси 5х7 инча във предните врати.
            Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

            Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
            Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

            Коментар


              #7
              Размерът е 5х7 инча елипси. Аз съм с Blaupunkt GTX - http://www.technomarket.bg/products/...nkt-gtx-572-sc . Само че когато ги купувах, струваха 59 лв. Не са кой знае какво, но биват. Иначе доста трудно се намират колони с такъв размер. Eто и снимка:
              Прикачени файлове
              Renault Modus 1.2 16v 2006
              Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

              Коментар

              Working...
              X