Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не мога да пиша във форума, ФБ не ми се отваря....

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не мога да пиша във форума, ФБ не ми се отваря....

    Това от компа в къщи... Явно малките хакерки нещо са направили...Какво става - не мога да поствам никъде, ФФБ, Ланча форума, ФБ не се отваря изобщо...Дали е от браузъра? На хром-а съм... Паролите ми, дето ми ги запомня - примерно в обн-то пощата са изтрити и трябва да ги пиша... Пък на стари години трудно ги помня... Та - помоооощ!!!п.п. пиша от тлф...
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    #2
    виж дали е включен кабела за интернета Нали знаеш...от едната страна компютъра, а от другата суича... и лампичките да мигат.... Това в кръга на шегата де!
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      #3
      kiselo написа:
      виж дали е включен кабела за интернета Нали знаеш...от едната страна компютъра, а от другата суича... и лампичките да мигат.... Това в кръга на шегата де!
      Абе аз ви чета глупостите ама не мога да пиша и да ви отговарям...
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        #4
        Ами пробвай с друг браузер. Аз на този комп съм с Avant Browser и съм забранил излизащите реклами. Проблеми няма.И..., тази тема не е за този раздел. Ще вземат да ни бият...
        Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
        Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
        Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

        Коментар


          #5
          Обясни по-точно какво ще рече, че не можеш да пишеш - не виждаш полето за писане на отговор ли, страницата ли не се зарежда, или получаваш съобщение за грешка от сървъра? Телефонът, през който пишеш, същия интернет като компютъра ли ползва?С всички браузъри ли е така? Най-елементарното е да изтриеш кеша и бисквитите и да опиташ пак. За успокоение - и аз пиша от телефона. Преместих темата, ама според мен - проблемът си е някъде там, не е свързан с форума. Да не би отнякъде да е забранено приемането на бисквити или домейнът да е в черен списък на някоя антивирусна? Можеш ли да се логнеш въобще? През кой домейн пишеш - фиат-бг.орг или фиатфорум.бг?

          Коментар


            #6
            Като напиша нещо и натисна ’прати’ и се отваря същия прозорец без нищо написано...Тлф е на андроид и предполагам, че и там е хром... Преди време Мозилата сгъна..Предполагам, че са бисквитките... Ама знам ли...Антивирусните е аваст...Предполагам, щерката е направила нещо с игрите дето ги пуска....п.п. точно за Общи приказки е темата за мен, щото проблема е при мен - не у форума...
            Fiat Punto 1.1-Синята птица
            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

            Коментар


              #7
              Пуснах Експлоър - пак греда....Бтв - как се трие кеш-а и бисквитките???
              Fiat Punto 1.1-Синята птица
              Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
              Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

              Коментар


                #8
                ключ... антивирусната...
                Fiat Punto 1.1-Синята птица
                Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                Коментар

                Working...
                X