Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за дата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за дата

    От вчера забелязах нещо и незнам как да си го обясня. Влизам във форума и от непрочетените мнения с Болт шрифт ми се показват не всички които са нови за мен. Направи ми впечатление, че часът на мнението от снимката с 2 часа изпреварва реалното време. Обяснете ми защо е така?
    Прикачени файлове
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    #2
    Оправи си часовника на форума, от профила. Направи го GMT +2.
    00' Bravo 105 JTD

    Коментар


      #3
      Той си е добре, не е пипано нищо, а защо на колегата в мнението часът му е с 2 часа и нещо напред?
      Прикачени файлове
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        #4
        Сега разбрах какво те бърка Не му е напред. Писал е в 12:28АМ, сиреч, 28 минути след полунощ. Ако бе напред щеше да е РМ.
        00' Bravo 105 JTD

        Коментар


          #5
          Че то не трябва ли да е 00:28? А относно това, че не виждам всички непрочетени с Болт шрифт, каква може да е причината?
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар


            #6
            Колега, когато се използва 12-часов формат на писане на часовете, с AM и PM - няма час 00:00. Най-малкият час е 1:00, като той може да бъде AM или PM. Най-големият е 12:00. Съответно 12:00 може да бъде AM и PM. Иначе трябва да пише 0:25 AM ако е за през нощта и 0:25 PM ако е по пладне. 00:00 се използва само в изписването на часовете при 24-часовото изписване. Там най-малкият час е 00:00, а най-големият - 23:59. Всичко е наред и няма грешка никъде. А защо използват 12:00 AM, а не 0:00 AM - ще трябва да питаш тези, които са го измислили.

            Коментар


              #7
              NikMar, смених ти формата на датата в профила от "D M d, Y g:i" на "D, d M Y, H:i". Сега би трябвало да виждаш датите в 24-часов формат.За това, че не виждаш непрочетените теми в получер шрифт: опитай да излезеш от форума, изтрий кеша на браузъра, рестартирай го и влез отново във форума.
              FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

              Коментар

              Working...
              X